رتبه‌بندی فیلم های گرگ تنها و توله

فیلم های گرگ تنها و توله

هیچ کمبودی در سری فیلم‌های جذاب ژاپنی وجود ندارد، به‌ویژه آنهایی که در دهه‌های 1960 و 1970 ساخته شده‌اند، با معرفی فیلم های گرگ تنها و توله همراه باشید.

7. Lone Wolf and Cub: The Final Conflict (1993)

Lone Wolf and Cub: The Final Conflict از فیلم های گرگ تنها و توله

این هفتمین فیلم تئاتری از مجموعه گرگ تنها و توله می باشد. این فیلم نوعی بازسازی/پایانی برای داستان کلی است که در فیلم‌های دیگر (و بهتر) دهه 1970 روایت می‌شود.

مطلب مرتبط: رتبه‌بندی بهترین فیلم های تاتسویا ناکادای

ماساکازو تامورا به جای واکایاما کار خوبی انجام می دهد، اما بازگویی رویدادهای آشنا که قبلاً پوشش دا‌ده شد‌ه است و سکانس های اکشنی که کمتر خونین/راضی کننده هستند نیز این بازیگر را در مقابل بازیگر قبلی کمی پایین می‌آورد. با این حال، حداقل تاتسویا ناکادای، بازیگر افسانه‌ای ژاپنی، نقش شرور اصلی را بازی می‌کند.

6. Lone Wolf and Cub: Baby Cart in the Land of Demons (1973)

Lone Wolf and Cub: Baby Cart in the Land of Demons  از فیلم های گرگ تنها و توله

Lone Wolf and Cub: Baby Cart in the Land of Demons پنجمین قسمت این مجموعه است و به نوعی اولین فیلمی بود که در سال 1972 اکران نشد. پنجمین فیلم از مجموعه فیلم های گرگ تنها و توله کمترین جذابیت را در بین شش فیلم اصلی داشت.

با این حال، این به این معنی نیست که بد است، و به عنوان یک تجربه بسیار عالی برای طرفداران فیلم های سامورایی باقی می ماند.

5. Lone Wolf and Cub: White Heaven in Hell (1974)

Lone Wolf and Cub: White Heaven in Hell از فیلم های گرگ تنها و توله

خوب یا بد (بیشتر بهتر)، ششمین فیلم از این مجموعه، گرگ تنها و توله: بهشت ​​سفید در جهنم، واقعاً احساس می‌شود که آمد‌ه تا دل‌هایمان را بشکند. به دو دلیل کلیدی، این فیلم به‌گونه‌ای است که گویی پایان اثر است: حول محور درگیری بین اوگامی ایتو و قبیله یاگیو است که اقدامات آنها کل سری را شروع کرد، و همچنین با سکانس های اکشن خود کاملاً وحشی می شود و همه چیز را به سمت افراطی و مضحکی سوق می دهد.

4. Lone Wolf and Cub: Baby Cart to Hades (1972)

Lone Wolf and Cub: Baby Cart to Hades از فیلم های گرگ تنها و توله

باور کنید یا نه، چهار فیلم برتر سری فیلم های گرگ تنها و توله آنهایی بودند که همگی در سال 1972 اکران شدند. چهار فیلم سامورایی با اکشن بسیار خونین و تاریخ اکران هایی که همگی در یک سال بودند.

سه فیلم اول این مجموعه همگی توسط کنجی میسومی بزرگ کارگردانی شد که پس از آن با کارگردانی نکردن قسمت چهارم آن مدتی از این فرنچایز فاصله گرفت و سپس برای پنجمین فیلم بازگشت.

3. Lone Wolf and Cub: Baby Cart at the River Styx (1972)

Lone Wolf and Cub: Baby Cart at the River Styx از فیلم های گرگ تنها و توله

با ادامه رتبه‌بندی فیلم های گرگ تنها و توله، انتخاب یک فیلم برتر از این سری فیلم سخت تر و دشوارتر می شود. بر اساس رتبه بندی سایت Letterboxd، فیلم Baby Cart at the River Styx – دومین فیلم – بهترین است، زیرا بالاترین میانگین امتیاز را از کاربران سایت دارد.

این اثر از بهترین فیلم های گرگ تنها و توله می باشد.

2. Lone Wolf and Cub: Sword of Vengeance (1972)

Lone Wolf and Cub: Sword of Vengeance از فیلم های گرگ تنها و توله

اولین فیلم از این مجموعه، گرگ تنها و توله: شمشیر انتقام، یکی از بهترین فیلم‌های اکشن قدیمی است که اصلا به شما احساس قدیمی‌بودن نمی‌دهد. این داستان کل حماسه را شروع می کند، نشان می دهد که چگونه به اوگامی ایتتو خیانت می شود. و روشی که او در نهایت مأموریت انتقام خود را آغاز می کند و دشمنان متعددی را از بین می برد.

1. Lone Wolf and Cub: Baby Cart in Peril (1972)

Lone Wolf and Cub: Baby Cart in Peril از فیلم های گرگ تنها و توله

بیشتر فیلم های گرگ تنها و توله از نظر مدت زمان بسیار کوتاه هستند، اما چهارمین فیلم از این مجموعه، 81 دقیقه زمان دارد. این فیلم سرگرم‌کننده‌ترین فیلم در مجموعه فیلم های گرگ تنها و توله است.

منبع: Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =