ملاقات مت ریوز کارگردان BatVerse با جیمز گان

مت ریوز کارگردان BatVerse

 مت ریوز کارگردان BatVerse در مصاحبه ای تایید کرد که با مدیران جدید استودیو دی سی، جیمز گان و پیتر سفرن یک دیدار دارد تا دنیای DC و BatVerse را بررسی کنند. هدف این است که اطمینان حاصل شود هر دو جهان از نظر داستان موازی با یکدیگر پیش بروند و به یکدیگر برخورد نکنند. همانطور که ریوز می گوید: “ما می خواهیم از یکدیگر حمایت کنیم.”

داستان BatVerse ریوز سال گذشته با فیلم بتمن و بازی رابرت پتینسون آغاز شد که تحسین منتقدان را به همراه داشت و در باکس آفیس جهانی 770 میلیون دلار فروخت. BatVerse با سریال پنگوئن با بازی کالین فارل در HBO Max و دنباله‌ای از «بتمن» ادامه خواهد یافت. فیلم‌ها و سریال‌های دیگری نیز برای ادامه این داستان پیش‌بینی می‌شود.

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 دنیای جدید DC گان و سفرن هنوز در حال ترسیم شدن است. این دو در حال ارائه یک برنامه 10 ساله برای داستان های جدید هستند که شامل فیلم، سریال تلویزیونی و بازی های ویدیویی می شود. انتظار می رود گان و سفرن این ماه برنامه خود را به مدیران برادران وارنر ارائه دهند. این دو قبلاً تأیید کرده‌اند که برنامه آنها شامل بازگشت هنری کویل به عنوان سوپرمن نمی‌شود. زیرا گان در حال نوشتن یک فیلم جدید درباره جوانی سوپرمن است. همچنین بازگشت دوئین جانسون در نقش بلک آدام نیز در برنامه وجود ندارد. جزئیات دیگر درباره DC Universe جدید مخفی نگه داشته شده است.

مت ریوز کارگردان BatVerse

بازنگری دی سی

گان در مورد بازنگری کلی DC Universe خود در توییتر نوشت: “ما می دانیم که قرار نیست هر فردی را در هر مرحله خوشحال کنیم.” اما می‌توانیم قول بدهیم که هر کاری که انجام می‌دهیم برای شخصیت‌های DC انجام می‌شود که برای شما خوشایند است.»

مت ریوز کارگردان BatVerse در مورد حمایت گان و سفرن گفت: “ما در واقع قرار است در چند هفته آینده ملاقات کنیم. زیرا آنها می خواهند در مورد طرح کلی با من صحبت کنند و سپس می خواهند طرح BatVerse را بشنوند.” ما فقط دور هم جمع می شویم تا در مورد همه اینها صحبت کنیم.من از شنیدن آنچه که آنها قرار است انجام دهند هیجان زده هستم.”

مت ریوز کارگردان BatVerse ادامه داد: “آنها قرار است در مورد دی سی با من صحبت کنند کاری که آنها در برنامه 10 ساله خود انجام می دهند یا اینکه در آینده نزدیک قرار است چه کاری انجام دهند. بعد از اتمام این صحبت ها ما می توانیم کنترل را به دست بگیریم. نمی خواهیم دنیای داستان های ما با یکدیگر برخورد داشته باشد. ما می خواهیم از یکدیگر حمایت کنیم. من فوق العاده هیجان زده هستم من واقعاً از شنیدن آنچه که آنها انجام می دهند و همکاری با آنها هیجان زده هستم.»

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =