حضور نیکول کیدمن در سریال Lioness شبکه Paramount+

نیکول کیدمن در سریال Lioness

حضور نیکول کیدمن در سریال Lioness تایید شد. این حرکت کیدمن می تواند او را جلوی دوربین سریال ببرد. زیرا زمانی که « Lioness » معرفی شد او به عنوان تهیه‌کننده اجرایی در این سریال حضور داشت.

« Lioness» بر اساس یک برنامه واقعی سیا ساخته شده است. طبق توضیحات رسمی سریال: «کروز مانوئلوس (لایسلا دی اولیویرا) یک تفنگدار دریایی جوان خشن اما پرشور است که برای پیوستن به تیم نامزدی شیرهای سیا برای کمک به سرنگونی یک سازمان تروریستی استخدام شده است.»

از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان به Zoe Saldaña، Jill Wagner، Dave Annable، LaMonica Garrett، James Jordan، Austin Hébert، Hannah Love Lanier، Stephanie Nur و Jonah Wharton اشاره کرد.

طبق اخبار سینما و تلویزیون مووی 21 نیکول کیدمن در سریال Lioness نقش کیتلین مید را بازی می‌کند که به عنوان «سرپرست ارشد سیا» است و سابقه‌ای طولانی در انجام بازی‌های سیاسی داشته است.

نیکول کیدمن در سریال Lioness

کارنامه کاری نیکول کیدمن

در حالی که کیدمن عمدتاً به خاطر نقش‌های سینمایی تحسین‌شده‌اش شناخته می‌شود. او در سال‌های اخیر به طور فزاینده‌ای در فضای تلویزیون فعال شده است. از کارهای معروف‌تر او می توان درام موفق HBO «دروغ‌های کوچک بزرگ» را نام برد. که برای آن جایزه امی و گلدن گلوب را برای بهترین بازیگر زن در مینی یک سریال دریافت کرد. او از آن زمان در نمایش هایی مانند “The Undoing” در HBO و “Nine Perfect Strangers” در Hulu بازی کرده است.

در بخش فیلم کیدمن برای بازی در «ساعت‌ها» برنده جایزه اسکار، بافتا و گلدن گلوب شد. او برای فیلم هایی مانند «مولن روژ»، «حفره خرگوش»، «شیر» و «ریکاردو بودن» نامزد اسکار شده است.

شریدان “Lioness” را خلق کرد و به عنوان تهیه کننده اجرایی نیز فعالیت می کند. ورایتی به طور انحصاری در ژوئن 2022 گزارش داد که او به عنوان مجری برنامه نیز حضور دارد. Saldaña علاوه بر ایفای نقش، تهیه کنندگی را نیز بر عهده دارد. کیدمن تهیه کننده فیلم Blossom Films است.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =