جیمز گان در حال نگارش فیلمنامه فصل دوم سریال Peacemaker است

فصل دوم سریال Peacemaker

جیمز گان تأیید می‌کند که در حال نوشتن فصل دوم سریال Peacemaker سریال تلویزیونی Max است. توسعه شخصیت Peacemaker در جوخه انتحار او را به یک مزدور اصلاح‌شده تبدیل کرده است که برای دولت ایالات متحده کار می‌کند.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 جیمز گان در حال حاضر مشغول برنامه ریزی برای آینده دنیای دی سی است. اما هنوز زمان دارد تا روی گوشه کوچکی از فرنچایزی که به خلق آن کمک کرده کار کند. این فیلمساز تایید کرده است که در حال حاضر مشغول نوشتن فصل دوم سریال Peacemaker است. مجموعه تلویزیونی مکس داستان این شخصیت اصلی را پس از وقایع The Suicide Squad دنبال می کند. فیلمی که خود گان آن را کارگردانی کرد و در سال 2021 در سینماها اکران شد. ماجراهای کریستوفر اسمیت (جان سینا) هنوز به پایان نرسیده است. اما باید دید چه زمانی برنامه گان اجازه می دهد تا فیلمبرداری فصل دوم شروع شود.

هنگامی که این شخصیت در ریبوت تیم در سال 2021 معرفی شد. Peacemaker یک مزدور تهاجمی بود که به سایر اعضای جوخه، به ویژه ریک فلگ (جوئل کینامن) احترام نمی گذاشت. اما همکاری او با هارلی کویین (مارگو رابی) برای شکست دادن تهاجم بیگانگان، تجربه‌ای برای تغییر او و بهتر شدن بود.

در فصل اول سریال آماندا والر (وایولا دیویس) اسمیت را استخدام کرد تا با تهاجم اسرارآمیز بیگانگانی که مخفیانه روی زمین اتفاق می افتاد مبارزه کند. در کنار امیلیا هارکورت (جنیفر هالند) و جان اکونوموس (استیو ایگی) پیس میکر باید بررسی می‌کرد که چگونه موجودات فضایی بدون اینکه کسی متوجه شود، جامعه را تسخیر می‌کنند. اما متوجه شد که یکی از آنها قبلاً به تیم آنها نفوذ کرده است. فصل اول سریال حتی در لحظات پایانی خود ظاهر کوتاهی از لیگ عدالت داشت. زمانی که فاش شد که آنها برای کمک تماس گرفته بودند، اما خیلی دیر رسیدند.

فصل دوم سریال Peacemaker

آینده Peacemaker

فصل دوم صلح‌ساز مدت‌هاست که در حال ساخت است. اما چند اتفاق اخیر تولید آن را به تاخیر انداخته است. در اوایل سال جاری، گان و پیتر سفرن توسط برادران وارنر استخدام شدند تا آینده کمیک دی سی را در سینما و تلویزیون بسازند. وظیفه نظارت بر کل فرنچایز ظاهراً گان را از کار بر روی صلح‌ساز دور می‌کند. و کارگردان می‌گوید ساخت Superman: Legacy در حال حاضر اولویت او خواهد بود. باید دید فیلمبرداری قسمت‌های جدید صلح‌ساز چه زمانی آغاز می‌شود.

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هجده =