سریال Sex Lives of College Girls برای فصل 3 تمدید شد

سریال Sex Lives of College Girls

سریال Sex Lives of College Girls داستان «چهار هم اتاقی در کالج معتبر اسکس نیوانگلند را دنبال می کند. در فصل دوم دانش‌آموزان پس از تعطیلات پاییزی بازمی‌گردند. با چالش‌هایی که در پایان فصل اول سر راهشان قرار می‌گیرد برخورد می‌کنند. در ترم جدید با چهره‌ها، مهمانی‌ها و مشکلات جدید روبرو می‌شوند.»

طبق اخبار سینما و تلویزیون مووی 21 سوزانا ماکوس معاون اجرایی کمدی اصلی و انیمیشن بزرگسالان در HBO Max می‌گوید میندی کالینگ و جاستین نوبل، تجربیات کالج را به سرگرم‌کننده‌ترین شکل ممکن به تصویر کشیدند. این سریال تعادل کاملی از کمدی، کنجکاوی و هرج و مرج است و ما نمی‌توانیم برای دیدن فصل جدید بیشتر از این منتظر بمانیم.»

سریال Sex Lives of College Girls

در سریال Sex Lives of College Girls بازیگرانی چون پائولین چالامه، آمریت کاور، رنه رپ و آلیا شانل اسکات به ایفای نقش پرداخته‌اند. Mekki Leeper، Christopher Meyer، Ilia Isorelýs Paulino، Lolo Spencer، Renika Williams و Mitchell Slaggert نیز از بازیگران ثابت سریال در فصل 2 هستند.

کالینگ و نوبل هر دو تهیه کننده اجرایی سریال هستند و نوبل به عنوان مجری برنامه نیز فعالیت می کند. تلویزیون برادران وارنر استودیو پشت این سریال است و کالینگ در حال یک قراداد کلی با برادران وارنردارد. هنوز تاریخ دقیق برای انتشار سریال اعلام نشده است.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =