دریافت بالاترین نشان فرهنگی کره توسط بازیگر و کارگردان Squid Game

کارگردان Squid Game

لی جونگ-جه ستاره « Squid Game » توانست جایزه امی را به دست آورد. او اولین آسیایی بود که این جایزه معتبر را دریافت کرد. همچنین کارگردان Squid Game نیز جایزه بهترین کارگردانی امی را از آن خود کرد.

به گزارش خبرگزاری یونهاپ، یون سوک یول رئیس جمهور کره جنوبی نشان شایستگی فرهنگی گئومگوان را به عنوان قدردانی از «نقش ماندگار در صنعت فیلم ملی» را به هوانگ دونگ-هیوک و لی اهدا کرد.

طبق اخبار سینما و تلویزیون مووی 21 پرزیدنت یون از کارگردان Squid Game به دلیل “تلاش و استعداد زیاد” که در طول دوران حرفه ای خود با فیلم های دیگر از جمله “خاموش” و “خانم مادربزرگ” نشان داده است، تمجید کرد. این پشتکار در نهایت باعث شد جایزه بهترین کارگردانی امی را برای بازی مرکب در سپتامبر دریافت کند.

علاوه بر این رئیس جمهور، لی را به دلیل “عملکرد قابل توجه” او در سریال تحسین کرد و گفت که او توانست با اجزای نقش یک کاراکتر تاثیرگذار قلب مخاطبان را به دست بیاورد.

در اوایل ماه سپتامبر لی همچنین جایزه بهترین بازیگر نقش اول سریال درام را برای بازی مرکب دریافت کرد و اولین آسیایی بود که جایزه امی را دریافت کرد.

لی در هنگام دریافت جایزه گفت: «از کارگردان هوانگ تشکر می‌کنم. که مشکلات واقع‌گرایانه‌ای را که همه ما با آن‌ها روبه‌رو هستیم، با فیلم‌نامه‌ای عالی و تصاویری شگفت‌انگیز روی پرده به نمایش درآورد.» “برای همه کسانی که از کشور کره من را تماشا می کنند. دوستان، خانواده و عزیزترین طرفدارانم می خواهم این شادی را با شما به اشتراک بگذارم. از شما متشکرم.”

منبع Thenews

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =