تریلر سریال Succession فصل چهارم

تریلر سریال Succession

تریلر سریال Succession فصل چهارم منتشر شد. جانشینی (Succession) مجموعه تلویزیونی کمدی-درام آمریکایی، اثر جسی آرمسترانگ و محصول شبکه اچ‌بی‌او است که اولین قسمت از آن در تاریخ ۳ ژوئن ۲۰۱۸ از این شبکه پخش شد. این مجموعه دارای داستانی با موضوع خانواده است. خانواده ای از هم پاشیده‌ای که مالک یک امپراتوری رسانه‌ای هستند و با توجه به وضعیت نامشخص سلامت پدر خانواده‌شان لوگان روی بر سر کنترل شرکت در کشمکش قرار دارند.

جانشینی در سال ۲۰۱۸ یکی از برندگان جایزهٔ ده برنامهٔ تلویزیونی برتر بنیاد فیلم آمریکا شد. این مجموعهٔ تلویزیونی در سال ۲۰۱۹ برندهٔ جوایز بهترین برنامهٔ بین‌المللی بفتا، بهترین فیلنامهٔ سریال درام در هفتاد و یکمین جوایز امی ساعات پربیننده شد. جایزه گلدن گلوب بهترین مجموعه تلویزیونی درام را هم به دست آورد . برایان کاکس نیز در سال ۲۰۱۹ برای بازی در نقش لوگان روی در این مجموعه، جایزهٔ بهترین بازیگر مرد گلدن گلوب را دریافت کرد.

 

داستان سریال

صاحب شرکت رسانه ای Waystar RoyCo دچار مشکلات سلامتی شده است. چهار فرزند او کانر (راک) پسر بزرگ‌ترش، کندال تشنه قدرت (قوی)، رومن بی‌احترام (کالکین)، و شیو (اسنوک) با درایت سیاسی همه با درجات مختلف ارتباط با شرکت، شروع به آماده شدن برای آینده می‌کنند.

 

بازیگران سریال

بازیگران جدید فصل چهارم «آنابل گیش»، «آدام گادلی»، «الیلی هاربو»، و «یوهانس هویکور یوهانسن» هستند.

فصل چهارم (Succession) یکشنبه، ۲۶ مارس از اچ‌بی‌او پخش خواهد شد.

تریلر سریال Succession

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =