آخرین تریلر انیمیشن Super Mario Bros داستان برادران ماریو

آخرین تریلر انیمیشن Super Mario Bros

آخرین تریلر انیمیشن Super Mario Bros  منتشر شد. امروز آخرین تریلر را قبل از اکران فیلم در سینماها در 7 آوریل معرفی شد.

این تریلر لوئیجی را در قفس به همراه دیگر شخصیت های ماریو، از جمله یک لوما به دام افتاده نشان می دهد. پس از این تریلر، شیگرو میاموتو تایید کرد که مراحل پس از تولید این فیلم به پایان رسیده است. همچنین چکمه‌های ماریو بازسازی شده‌اند و از ۱۰ مارس یا روز ماریو در فروشگاه نینتندو نیویورک نمایش داده می‌شوند.

در این فیلم یک بازیگر مشهور حضور دارد. کریس پرت صدای خود را برای نقش ماریو و آنیا تیلور جوی در نقش پرنسس هلو. ست روگن صداپیشگی Donkey Kong، جک بلک صداپیشگی Bowser و Charlie Day صدای لوئیجی را بر عهده دارد.

این انیمیشن توسط ایلومینیشن، استودیوی سازنده فرنچایزهای محبوبی مانند Despicable Me و Minions ساخته شده و توسط کهنه‌کارهای انیمیشن، آرون هوروث و مایکل جلنیک کارگردانی شده است. فیلمنامه توسط متیو فوگل نوشته شده است که بیشتر به خاطر کارش در فیلم The Lego Movie 2 شناخته می شود. شیگرو میاموتو، خالق ماریو، به عنوان تهیه کننده در این فیلم فعالیت می کند.

انتظار می رود فیلم Super Mario Bros در گیشه موفقیت چشمگیری داشته باشد. پردرآمدترین لایو اکشن از بازی ویدئویی تمام دوران، Warcraft با حدود 440 میلیون دلار در سراسر جهان است.

آخرین تریلر انیمیشن Super Mario Bros  :

اخبار مرتبط: دومین تریلر انیمیشن Super Mario Bros

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − دوازده =