تریلر سریال Citadel: Diana اسپین آف ایتالیایی سیتادل

تریلر سریال Citadel: Diana

تریلر سریال Citadel: Diana منتشر شد. Prime Video اعلام کرده است که «Citadel: Diana» عنوان فصل بعدی مجموعه Citadel خواهد بود و اولین تصویری از ستاره ایتالیایی در حال ظهور ماتیلده د آنجلیس که شخصیت اصلی آن است را منتشر کرد.

دی آنجلیس در فیلم «بازگرداندن» اثر سوزان بیر در کنار نیکول کیدمن و هیو گرانت به موفقیت بین المللی دست یافت.

شینگل برجسته ایتالیایی Cattleya، که بخشی از استودیو ITV است و به خاطر نمایش های برجسته مانند “Gomorrah” شناخته شده است. “Citadel: Diana” را تولید کرد که در ایتالیا ساخته و فیلمبرداری شد. جایی که تولید اوایل امسال به پایان رسید. جزئیات داستان مخفی نگه داشته شده است. اگرچه در پایان قسمت آخر فصل اول «Citadel» قسمتی از فصل بعدی در مناش خواهد شد.

“Citadel: Diana” به کارگردانی آرنالدو کاتیناری ایتالیایی (“Suburra:Blood on Rome”) و توسط الساندرو فابری (“1992”) ساخته شده است که همچنین نویسنده اصلی این سریال است و سریال را با ایلاریا برناردینی، لورا کوللا، جیانلوکا برناردینی نوشته است.

علاوه بر ماتیلدا دی آنجلیس، دیگر بازیگرانی که قبلا اعلام شده بودند «Citadel: Diana» شامل لورنزو سرواسیو، مائوریزیو لومباردی، جولیا پیاتون، تکلا روتن، دانیله پائولونی، برنهارد شوتز و فیلیپو نیگرو هستند.

تمام قسمت های فصل اول “Citadel” اکنون در آمازون پرایم ویدئو پخش می شود.

“Citadel: Diana” در سال 2024 به طور انحصاری در بیش از 240 منطقه در دسترس خواهد بود.

تریلر سریال Citadel: Diana

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + بیست =