رنگ فرش قرمز اسکار 2023 به رنگ شامپاینی تغییر پیدا کرد

رنگ فرش قرمز اسکار 2023

آکادمی اسکار روز چهارشنبه فرش قرمز اسکار را طی یک رویداد سنتی که میزبان رسانه ها، خدمه و مجری جیمی کیمل بود، پهن کرد. کیمل برای سومین بار عنوان میزبان مراسم اسکار انتخاب شده است. جیمی با دیدن رنگ فرش قرمز اسکار 2023 که واقعاً قرمز نیست و امسال به رنگ شامپانی طراحی شده است غافلگیر شد و شوخی جالبی با رنگ فرش کرد.

جیمی گفت: “هیجان‌زده هستم. افتخار می‌کنم. احتمالاً ته‌مانده یک توپ پارچه بوده که آن را با قیمت خوبی از پایین شهر خریدیم. کیمل در ادامه گفت مردم هم همه‌اش نگران بودند که آیا امسال باز هم خشونتی رخ می‌دهد. و حالا می‌توانیم با اطمینان بگوییم که نه خونی ریخته نمی‌شود.”

رنگ فرش قرمز اسکار 2023

طبق اخبار هالیوود مووی 21 به نظر می رسد تصمیم به شکستن سنت برای نمادین ترین فرش قرمز هالیوود هیچ ربطی به سیلی خبرساز سال گذشته نداشت. بلکه در عوض با در هم آمیختن سنت و کشف اینکه چگونه می توان از عناصر زیبایی شناسی برای زیباتر کردن محل ورود میهمانان استفاده کرد.

 به گفته محققان آکادمی از زمان اهدای جوایز سی و سوم در سال 1961 زمانی که فرش قرمز برای اولین بار در خارج از ورودی سالن اجتماعات سانتا مونیکا استفاده شد، این فرش قرمز بوده است.

به گفته آکادمی، رائول اویلا مدیر خلاقیت کهنه‌کار Met Gala به همراه مشاور خلاق فرش قرمز لیزا لاو چنین تصمیمی را گرفتند تا در رنگ فرش قرمز اسکار 2023 تغییر ایجاد کنند.

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =