تریلر فصل پنجم سریال Yellowstone

سریال Yellowstone

یلوستون (Yellowstone) مجموعه تلویزیونی درام وسترن نو آمریکایی است که توسط تیلور شریدان برای پارامونت نتورک ساخته شده‌است. این مجموعه اولین بار در ۲۰ ژوئن ۲۰۱۸ به نمایش درآمد. در فوریه ۲۰۲۰، پارامونت مجموعه را برای فصل چهارم تمدید کرد که در ۷ نوامبر ۲۰۲۱ پخش شد.

 

داستان سریال

این مجموعه تلویزیونی روایت داستان مزرعه داریست اهل ایالت مونتانا با گذشته‌ایی نه چندان پاک. او دارای مزرعه ای با مساحت ۸۰۰ کیلومتر مربع است. این مزرعه بزرگترین مزرعه و ملک این ایالت است. به دلیل واقع شدن این مزرعه در املاک سرخ‌پوست‌ها، همواره درگیری‌هایی بین قبایل سرخ‌پوست و این فرد واقع می‌شود. این مزرعه‌دار با نفوذ که بازیگر و تهیه‌کننده بزرگ هالیوود، کوین کاستنر بازیگر نقش آن می‌باشد. بر تمام سیاستمداران و گله‌داران ایالت نفوذ دارد ولی اوضاع به این منوال باقی نمی‌ماند. رقیبان و دشمنان او همواره در حال دسیسه و مقابله با او می‌باشند. با همه این تلاش‌ها و مشکلات، او امید چندانی به فرزندان خود و حفظ آینده این مزرعه ندارد.

 

بازیگران

کوین کاستنر

لوک گریمز

کلی ریلی

وس بنتلی

کول هاسر

کلسی چو

دنی هوستون

گیل بیرمنگام

کرن پیتمن

 

تریلر فصل پنجم سریال Yellowstone

تیزر فصل پنجم «یلواستون» (Yellowstone) با بازی «کوین کاستنر» در بین عناوین تلویزیونی پلتفرم‌های استریم رکوردشکنی کرد. شبکه پارامونت این تریلر را ۲۹ سپتامبر منتشر کرده بود. این تریلر بنا بر گزارش پارامونت در ۲۴ ساعت اول انتشار ۱۴.۴ میلیون بازدید داشته و رکوردی تا شش برابر بیشتر از تریلرهای فصل چهارم را ثبت کرده است.

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 6 =