قرار ملاقات آنجلینا جولی با روچیلد یک جلسه تجاری بود

قرار ملاقات آنجلینا جولی

منابع  می گویند که قرار ملاقات آنجلینا جولی با دیوید مایر دو روچیلد صرفاً یک موضوع کاری بوده است.

یک منبع نزدیک به جولی 47 ساله تصریح کرد که ناهار او با محیط بان انگلیسی 44 ساله در نوبو در مالیبو کالیفرنیا فقط برای اهداف تجاری بوده است. در همین حال، یک منبع در رستوران می گوید که این زوج با گروه کوچکی ناهار خورده اند و به نظر نمی رسد که این ملاقات یک قرار ناهار باشد.

این زوج پس از ناهاری که به مدت سه ساعت به طول انجامید، Nobu را ترک کردند.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 جولی در حال خروج از سالن با لباسی مشکی با برش هایی در قسمت کناری ان دیده شد گرفته شد. او این ظاهر را با یک جفت کفش پاشنه دار مشکی و عینک آفتابی تکمیل کرده بود. در همین حال، مایر دو روچیلد با یک شلوار جین، یک پیراهن آبی و یک ژاکت آبی که با کفش‌های مشکی ست شده بود دیده شد. در ادامه می توانید عکس مربوط به این دو نفر را مشاهده نمایید.

قرار ملاقات آنجلینا جولی با دیوید مایر دو روچیلد ماه ها پس از آن صورت گرفت که این ستاره اعلام کرد که از سمت خود به عنوان نماینده ویژه کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان در ماه دسامبر کناره گیری می کند.

قرار ملاقات آنجلینا جولی

جولی در سازمان ملل متحد

کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در آن زمان این اقدام را در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد و جولی در بیانیه‌ای گفت: «از امتیاز و فرصتی که برای همکاری با بسیاری از افسران برجسته و متعهد کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل و سایر همکارانی که در سطح جهانی برای نجات جان انسان ها انجام می‌دهند سپاسگزارم. و به عنوان فرستاده ویژه خدمت خواهم کرد.”

او ادامه داد: «من در سال‌های آینده برای حمایت از پناهندگان و دیگر آوارگان تمام تلاشم را انجام خواهم داد.» پس از 20 سال کار در سیستم سازمان ملل متحد، احساس می‌کنم زمان آن فرا رسیده است که متفاوت کار کنم. و مستقیماً با پناهندگان و سازمان‌های محلی درگیر شوم و از آنها حمایت کنم.»

یک منبع نزدیک به این بازیگر گفت که جولی “تصمیم گرفت که کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد را ترک کند. تا بتواند بیشتر تلاش خود را برای حمایت از گروه هایی که مستقیماً تحت تأثیر درگیری قرار گرفته اند، اختصاص دهد تا به آنها کمک.” او با سازمان های محلی مانند بنیاد MJP در کامبوج که در سال 2003 تأسیس کرد، کار کرده است.

جولی از سال 2001 با کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد همکاری کرده بود و در سال 2012 به عنوان فرستاده ویژه منصوب شد.

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 9 =