توییتر آنیا تیلور جوی هک شد؛ راز توییت جنجالی فاش شد

توییتر آنیا تیلور جوی

حساب توییتر آنیا تیلور جوی هک شد و آنیا نیز این موضوع را تایید کرد. حساب توییتر او در پی یک پست مرموز که فصل دوم مینی سریال محبوب او در نتفلیکس “The Queen’s Gambit” را تبلیغ می کرد، هک شده است. توییتر آنیا تیلور جوی از نوامبر 2020 غیر فعال بود و هیچ پستی در آن ارسال نشده بود. اما در صبح 30 ژانویه هواداران را هیجان زده کرد و ظاهراً توییت کرد: “The Queen’s Gambit” فصل 2.” این پست حدود 10 دقیقه بعد از حذف آن منتشر شد. اما زمان کافی بود تا شایعاتی مبنی بر اینکه نتفلیکس در حال پیشبرد فصل جدید است، روشن شود.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 تیلور جوی هک توییتر را در استوری اینستاگرام خود تأیید کرد و نوشت: «توئیتر من هک شده است. پوزش برای همه ناراحتی هایی که پیش آمد. من نیستم!» منابع نزدیک به این بازیگر تایید کردند که توییت فصل دوم “The Queen’s Gambit” صحت ندارد.

توییتر آنیا تیلور جوی

آخرین توییت آنیا

تیلور جوی در طول پاییز که در آن «The Queen’s Gambit» در نتفلیکس پخش شد و به یکی از محبوب‌ترین سریال‌های محدود آن تبدیل شد، در توییتر کاملاً فعال بود. در واقع آخرین توییت او به تاریخ 23 نوامبر 2020 «The Queen’s Gambit» را به خاطر تبدیل شدن به بزرگترین مینی سریال نتفلیکس با «رکورد 62 میلیون خانوار» که «در 28 روز اول آن» تماشا کردند، جشن گرفت.

“The Queen’s Gambit” که توسط اسکات فرانک و آلن اسکات ساخته شده و از رمانی به همین نام در سال 1983 توسط والتر تویس اقتباس شده است. این سریال تیلور-جوی را در نقش یک اعجوبه شطرنج بازی می کند که باید در راه قهرمان شدن جهان با شیاطین زیادی مبارزه کند. این سریال در مجموع 11 جایزه امی از جمله مینی سریال برجسته را به دست آورد.

تیلور جوی در سال 2021 گفت که این سریال آنقدر سورئال و فوق‌العاده بود که طرفداران سریال The Queen’s Gambit خواستار پخش فصل دوم شدند. او افزود ما هرگز در مورد آن فکر نکردیم. هیچ بحثی در مورد آن وجود نداشت. گفتنی است هرگز در هالیوود نگویید «هرگز». وقتی از او پرسیده شد که امید او به آینده بث چیست. این بازیگر پاسخ داد: “بسیار جالب است که ببینیم بث به عنوان یک مادر چگونه خواهد بود، اکنون که او هوشیارتر است و از شیاطینی که او را به زیر می کشند آگاه تر است.”

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + ده =