2 Aquaman سه بار فیلمبرداری مجدد همراه با دو بتمن را تجربه کرد

2 Aquaman سه بار فیلمبرداری

دنباله فیلم 2018 کمپانی برادران وارنر یعنی 2 Aquaman سه بار فیلمبرداری مجدد داشت. که تا اواسط ژوئن در نیوزیلند ادامه داشت و ستارگانی از جمله جیسون موموآ و پاتریک ویلسون در آن حضور داشتند. این فیلم تحت هدایت وارنرز به عنوان دنباله ای برای فیلم آکوامن بود. که موفقیت غافلگیرکننده ای داشت و به عنوان پردرآمدترین فیلم دی سی در تمام دوران ها شناخته می شد با فروش 1.148 میلیارد دلار.

2 Aquaman سه بار فیلمبرداری مجدد را تجربه کرد. که این عدد تقریباً بی سابقه است، حتی برای فیلمی در این مقیاس. فیلمبرداری اصلی در ژانویه 2022 به پایان رسید. اما از تابستان 2022 تا سال 2023، The Lost Kingdom دو دور فیلمبرداری مجدد را پشت سر گذاشت و چندین نمایش آزمایشی را تجربه کرد.

پس از یک دور نمایش آزمایشی،مایکل دی لوکا و پاملا عبدی روسای جدید فیلم Warners درگیر شدند. زیرا آنها در حال اجرا در DC بودند تا زمانی که دیوید زاسلاو، مدیرعامل برادران وارنر دیسکاوری توانست یک رئیس دائمی DC را برای جایگزینی Hamada پیدا کند.

با وجود دیدگاه‌های متفاوت مدیران، مشخص نیست که چه مشکلاتی وجود دارد، اما یکی از منابع داخلی گفت که موضوع وضوح داستان یک نگرانی مداوم بوده است.

2 Aquaman سه بار فیلمبرداری

حضور دو بتمن در فیلم

هامادا می‌خواست نسخه مایکل کیتون از این شخصیت شبیه به نیک فیوری ساموئل ال جکسون در فیلم‌های مارول باشد. یک دولتمرد بزرگ‌تر که می‌توانست در فیلم‌های مختلفی ظاهر شود. اما تغییر تاریخ انتشار همه چیز را به هم ریخت. در یک مقطع آکوامن2  قرار بود در مارس 2023 افتتاح شود. چند ماه قبل از بازگشت کیتون به فیلم The Flash در ژوئن 2023. بنابراین در اواخر جولای 2022، دو ماه پس از اینکه عبدی و دی لوکا هدایت وارنرز را بر عهده گرفتند. بن افلک به دور فیلمبرداری مجدد در نقش بروس وین پیوست تا جایگزین صحنه ای شود که از کیتون گرفته بود.

 اما پس از آن فیلم دوباره ظاهر افلک را زیر سوال بردند. به گفته منابع آخرین برش فیلم هیچ نسخه‌ای از شوالیه تاریکی ندارد. زیرا جیمز گان و پیتر سفرن، رئیس‌های جدید دی‌سی نمی‌خواهند دنیایی را وعده دهند که قرار نیست به ثمر برسد. یا آن را بیش از حد به شکست‌های گذشته گره بزنند.

کمپانی وارنرز مایل است برای بهتر شدن فیلم آکوامن2 پول خرج کند.این حرکت نشان می دهد که استودیو به پادشاهی گمشده ایمان دارد. با توجه به فروش میلیاردی قسمت اول آن.

2 Aquaman سه بار فیلمبرداری

آکوامن 2

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 فیلم 2 Aquaman سه بار فیلمبرداری مجدد را در کارنامه خود دارد و در حال حاضر یک محصول گران قیمت است. این فیلم با بودجه 205 میلیون دلاری در طول همه گیری همه گیر فیلمبرداری شد. که هزینه سنگینی برای تولید یک فیلم بود. علاوه بر این، هر فریم از فیلم شامل جلوه‌های بصری است که هزینه‌ی زیاد دیگری را در کنار خود دارد. فیلمبرداری مجدد فقط آن بودجه کلی را افزایش داده است.

پادشاهی گمشده آخرین فیلم دنیای توسعه یافته دی سی است که یک دهه پیش با مرد فولادی زک اسنایدر اکران شد. تاریخ اکران آن در ماه دسامبر تعیین شده است. زیرا به نظر می رسد فیلم های DC Warners که در بهار و تابستان اکران می شوند در سطح بی نظیری شکست می خورند. Shazam مارس! Fury of the Gods (همچنین توسط Safran) و The Flash ماه گذشته در نمایش‌های خود شکست بزرگی را تجربه کردند. اگرچه گان و سفرن قصد دارند فیلم‌های DC را با Superman: Legacy راه‌اندازی مجدد کنند، اما این عنوان تا جولای ۲۰۲۵ منتشر نخواهد شد. با توجه به اینکه قرار است دیوید کورنسوت قرار است در نقش سوپرمن ظاهر ششود و دیگر خبری از هنر کویل در نقش سوپرمن یا کلارک کنت نیست. باید دید استقبال از این فیلم به چه صورت خواهد بود.

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =