فیلم Final Destination 6 آماده است و پس از رفع اعتصاب اکران می شود

فیلم Final Destination 6

جفری ردیک به طرفداران اطمینان می‌دهد که فیلم Final Destination 6 پس از رفع اعتصابات فعلی آماده اکران است.

مدتی است که درباره فیلم Final Destination 6 صحبت می شود. 5 Final Destination یا همان مقصد نهایی 5 در سال 2011 وارد سینما شد و با بودجه تولید 40 میلیون دلاری حدود 158 میلیون دلار در باکس آفیس جهانی به دست آورد. حتی قبل از اینکه قسمت 5 اکران شود. تونی تاد قصد اعلام کرد که قصد دارد قسمت ششم و هفتم را پشت سر هم بسازد. اما پروژه پیشرفتی نکرد تا سال 2019  که گزارش‌ها حاکی از ساخت قسمت ششم این فیلم بود.

فیلم Final Destination 6

آپدیت بعدی در ژانویه 2022 منتشر شد. اعلام شد که مقصد نهایی 6 توسط HBO Max ساخته خواهد شد. طرفداران این فرنچایز به شدت مشتاق اکران قسمت ششم فیلم هستند. اما اعتصاب بازیگران از اکران فیلم جلوگیری کرده است.  جفری ردیک خالق مقصد نهایی امیدوار است که به محض رفع اعتصابات بتواند فیلم را اکران نماید.

ردیک در حال حاضر نمی تواند هیچ جزئیاتی در مورد داستان جدید یا صحنه‌های مرگی که در حال درست کردن آن‌ها است فاش کند. اما با توجه به صحنه های ناگهانی و هیجان انگیز مرگ در قسمت های قبلی می توان حدس زد که شاهد خلاقیت های بسیاری زیادی خواهیم بود. طرفداران تنها باید منتظر به پایان رسیدن اعتصابات باشند تا بتوانند این فیلم را تماشا کنند.

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =