ادعای جیسون موموآ در مورد شایعات ؛ حضور آکوامن در دنیای جدید دی سی

آکوامن در دنیای جدید دی سی

در میان تغییرات دنیای DC بازیگر Aquaman جیسون موموآ ایده بازسازی قهرمان زیر آب خود را مطرح کرد.

در چند هفته آینده جیمز گان و پیتر سفرن مدیران استودیو دی سی، برنامه های خود را برای دنیای تازه بازسازی شده دی سی اعلام خواهند کرد و به دنیای توسعه یافته سابق دی سی پس از بلک آدام پایان خواهند داد. این شامل مجموعه‌ای از داستان لیگ عدالت می شود که پر از ستاره‌های جدید است. و این موضوع پایان خط را برای چند ستاره برجسته نشان می‌دهد که در چند سال گذشته بزرگترین قهرمانان دی‌سی را زنده کرده‌اند.

حتی با وجود اینکه جیسون موموآ بخشی از گروه ستارگانی است که نقش خود را در DCU ترک می‌کنند. او در مورد تبلیغ آخرین فیلم خود به عنوان Aquaman صحبت می‌کند و در عین حال می گوید که ممکن است آکوامن در دنیای جدید دی سی حضور داشته باشد و بخشی از داستان جدید باشد.

اما با توجه به اخباری که از دی سی به گوش می رسد. ممکن است پس از دنباله بعدی دی سی دیگر جیسون را در نقش آرتور کوری نبینیم. ولی جایگاه او در تاریخ دی سی به لطف کارش حک خواهد شد.

آکوامن در دنیای جدید دی سی

جیسون موموآ: “من همیشه آکوامن خواهم بود”

طبق اخبار هالیوود مووی 21 جیسون موموآ ستاره آکوامن درباره آینده‌اش با دنیای DC صحبت کرد. زیرا قرار است چندین قهرمان اصلی در دنیای جدید دی سی دوباره ساخته شوند.

هنگامی که از او در مورد ملاقاتش با جیمز گان و پیتر سفرن مدیران استودیو دی سی پرسیده شد، او به طعنه گفت که “چیزهای خوب زیادی در راه است” و خاطرنشان کرد که هنوز رابطه خوبی با برادران وارنر دارد. بخشی از مصاحبه را در ادامه مشاهده می کنید:

ورایتی: ملاقات شما با جیمز گان و پیتر سفرن چگونه بود؟

موموآ: می خندد. “اوه… خیلی خیلی فوق العاده است. من در خانه برادران وارنر هستم. مانند هر کار دیگری که پیش از این انجام می دادیم با هم صحبت کردیم. اتفاقت خوب زیادی در راه است.”

او در حالی که دنباله آینده فیلم خود یعنی Aquaman and the Lost Kingdom را تبلیغ می‌کرد. به شایعات مربوط به اتفاقات جدید اشاره کرد و گفت که «همیشه آکوامن خواهد بود» و هیچ‌کس این تاریخ را از او نمی‌گیرد. این بازیگر ادامه داد که ممکن است در آینده شاهد حضور آکوامن در دنیای جدید دی سی باشیم. با این حرف جیسون  نشان داد که ممکن است نقش جدیدی را پیش رو داشته باشد.

او گفت:” Aquaman and The Lost Kingdom قرار است دسامبر امسال منتشر شود و سپس، اوه… بله، من همیشه آکوامن خواهم بود. حتی ممکن است شخصیت‌های دیگری هم باشند.”

آکوامن در دنیای جدید دی سی

زمان موموآ در نقش آکوامن فراموش نخواهد شد

اگرچه دوران موموآ به عنوان آکوامن به احتمال زیاد به پایان رسیده است. اما او کاملاً روشن کرد که این نقش همیشه برای او خاص خواهد بود و به لطف حضورش در نقش آرتور کوری، همیشه بخشی از تاریخ دی سی خواهد بود. او با حضور در چهار فیلم سینمایی همراه با بازی Justice League زک اسنایدر و بازی کوتاهی در Peacemaker، به عنوان قهرمان زیرآبی یادگار چشمگیری از خود به جای گذاشت و حتی در سال 2018 Aquaman پردرآمدترین فیلم DCEU را رهبری کرد.

و در حالی که او همچنان هیجان‌زده است که ببیند دنباله آکوامن آینده‌اش چگونه عمل می‌کند. اما این موضوع را پنهان نکرد که احتمالاً آکوامن در دنیای جدید دی سی حضور داشته باشد. از این گذشته او اذعان کرد که “پروژه رویایی” او اکنون در مراحل اولیه توسعه است. که تنها یک هفته پس از اینکه گان و سفرن در استودیو دی سی قرار گرفتند، آشکار شد.

در یک مصاحبه جداگانه پس از تغییر مدیریت، موموآ اشاره کرد که ممکن است نقش شرور DC Lobo را به عنوان بخشی از این سرمایه گذاری جدید بازی کند. اگرچه هنوز هیچ چیز در این زمینه تایید نشده است. فقط زمان مشخص خواهد کرد که او دقیقاً روی چه چیزی با گان و سفرن کار می کند. اما بازی او در نقش پادشاه آتلانتیس نیز همیشه بخشی از میراث او خواهد بود.

فیلم Aquaman and the Lost Kingdom در تاریخ 25 دسامبر در سینماها اکران خواهد شد.

منبع Thedirect

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + دوازده =