آرلین سورکین صداپیشه هارلی کوین در ۶۷ سالگی درگذشت

آرلین سورکین صداپیشه هارلی کوین

آرلین سورکین صداپیشه هارلی کوین روز شنبه در سن 67 سالگی درگذشت. جیمز گان مدیرعامل استودیو دی سی خبر درگذشت سورکین را در پستی در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.او گفت: «در آرامش بخواب. آرلین سورکین، صداپیشه فوق‌العاده با استعداد هارلی کوین، که به خلق شخصیتی که خیلی از ما دوستش داریم کمک کرد.»

سورکین کار خود را در صنعت سرگرمی با کار در یک گروه کمدی و به عنوان یک نوازنده کاباره در دهه 70 و 80 آغاز کرد. او در سال 1984 نقش کالیوپ جونز را در فیلم «Days of Our Lives» به دست آورد.

بازی سورکین در “Days of Our Lives” دو نامزدی امی برای او برای بازیگر نقش مکمل زن برجسته در یک سریال درام در سال‌های 1988 و 1989 به دست آورد.

آرلین سورکین صداپیشه هارلی کوین

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 او صداپیشگی هارلی کویین را در قسمت 1992 «Batman: The Animated Series» با عنوان «Joker’s Favor» صداپیشگی کرد. که قرار بود یک شخصیت تک اپیزود باشد. سورکین صداپیشگی این شخصیت را در پروژه‌هایی از جمله «Superman: The Animated Series»، «The New Batman Adventures»، «دختران گاتهام»، «Static Shock»، «لیگ عدالت»، «Batman Beyond: Return of the Joker» و “The Batman Superman Movie: The World’s Finest” نیز انجام داد.

سورکین علاوه بر بازیگری، به‌عنوان نویسنده و تهیه‌کننده در فیلم‌های «How to Marry a Billionaire» و «Fired Up.” She co-wrote» نیز کار کرد. او در سال 1997 “Picture Perfect” و دو قسمت از “Tiny Toon Adventures” را نوشت.

از او شوهرش کریستوفر لوید و دو فرزندش الی و اوون به یادگار مانده است.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − هفت =