پوستر فیلم Poor Things با بازی اما استون منتشر شد

پوستر فیلم Poor Things

یورگوس لانتیموس فیلمساز با Poor Things بازگشته است. با داستانی شبیه به فرانکشتاین که بر اساس رمان آلیستر گری در سال 1992 ساخته شده است. به تازگی پوستر فیلم Poor Things نیز منتشر شده که مانند تمام کارهای لانتیموس یک پوستر خاص و جذاب است.

اما استون در کنار ویلم دافو در فیلم Poor Things که سرچ لایت در 8 دسامبر 2023 اکران می شود، بازی می کند. رامی یوسف، جرود کارمایکل، کریستوفر ابوت و مارک رافلو نیز در این فیلم ایفای نقش کرده اند.

آخرین کار لانتیموس «داستان باورنکردنی و تکامل خارق‌العاده بلا باکستر (استون) را روایت می‌کند. همان طور که در تریلر فیلم Poor Things دیدیم داستان زن جوانی که توسط دانشمند درخشان و غیرمتعارف دکتر گادوین باکستر (دافو) به زندگی بازگردانده شد. تحت حمایت دکتر باکستر، بلا مشتاق یادگیری است. بلا تشنه یادگیری دنیای جدید است. همراه با دانکن ودربرن (رافلو) وکیلی شیک و بداخلاق در یک ماجراجویی طوفانی در سراسر قاره ها به جستجو می پردازد. بلا فارغ از تعصبات زمانه‌اش، در هدف خود برای دفاع از برابری و رهایی پافشاری می کند.»

Poor Things به دلیل «محتوای جنسی قوی و فراگیر، برهنگی گرافیکی، مطالب آزاردهنده » رتبه «R» داده شده است. استون پیش از این در کمدی دوره بیرحمانه لانتیموس The Favourite بازی کرده بود که نشان دهنده اتحاد مجدد بازیگر، کارگردان و فیلمنامه نویس تونی مک نامارا بود. در ادامه می توانید پوستر فیلم Poor Things را مشاهده نمایید.

پوستر فیلم Poor Things

منبع Bloody-disgusting

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + دو =