تریلر انیمه Bleach: Thousand-Year Blood War پارت 2

تریلر انیمه Bleach: Thousand-Year Blood War

تریلر انیمه Bleach: Thousand-Year Blood War پارت 2 منتشر شد. روز یکشنبه 28 می 2023 استودیو پیروت سرانجام تریلر جدیدی از Bleach:  Thousand-Year Blood War  را معرفی کرد. این انیمه قرار است شنبه 8 جولای 2023 ساعت 11 شب به نمایش درآید. علاوه بر این، انیمه همچنین اعضای جدید بازیگران و آهنگ تم آغازین قسمت آینده را فاش کرد.

 

داستان تریلر

Bleach: Thousand-Year Blood War قسمت 1 شاهد بود که پدر کوئینسی Yhwach، از خواب هزار ساله خود بیدار شد. او به Soul Society حمله کرد تا Bankai را از کاپیتان ها بدزدد. با این حال، پس از انجام این کار او به ایچیگو در مورد تبار کوئینسی خود اشاره کرد. به دنبال آن ایشیدا اوریو به دوستان خود خیانت کرد و به Sternritter Yhwach پیوست.

داستان روی Soul Reapers تمرکز کرد که آنها برای مبارزه با Sternritters آماده می شدند. پس از مرگ کاپیتان-فرمانده سابق یاماموتو گنریوسای، Soul Reaperها باید قوی تر از همیشه می شدند.

در همین حال، برخی از کاپیتان‌های Squad قبلا قدرت خود را دست داده بودند. این بدان معنا بود که آنها باید راه های جدیدی برای مبارزه با مخالفان خود بیابند. بنابراین، بخش آینده می تواند بر تمرینات کاپیتان ها متمرکز شود. پس از آن ممکن است آنها با برخی از Sternritters روبرو شوند.

این انیمه قرار است شنبه 8 جولای 2023 منتشر شود.

تریلر انیمه Bleach: Thousand-Year Blood War

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 3 =