ورود Megan Thee Stallion به دنیای مارول با نقش آفرینی در سریال She-Hulk

Megan Thee Stallion در نقش خودش در سریال She-Hulk بازی کرد. ورود مگان دی استالین به دنیای مارول

چرا مگان دی استالین خواست نقش خودش را در She-Hulk بازی کند؟

برنده ی جایزه ی گرمی، مگان دی استالین به لطف بازی برای نقش کوچکی در قسمت سوم She-Hulk: Attorney at Law حالا رسما عضوی از دنیای MCU است.
حالا قدرت دنیای سینمایی مارول به لطف بازی مگان دی استالین در سریال She-Hulk: Attorney at Law بسیار قوی تر شده است. سریال +Disney مارول در حال نهایت استفاده از فرم داستان گویی خود در هر قسمت برای بازی ستارگان بزرگ به عنوان بازیگران مهمان است. در قسمت سوم She-Hulk یک سوپرایز بزرگ با پیوستن هنرمند برنده ی گرمی، به دنیای MCU به مخاطبان نشان داده میشود.

Megan Thee Stallion یک نقش مهم در قسمت سوم داستان بازی میکند. خبر ورود Megan Thee Stallion در دنیای MCU از طریق انتشار یک عکس که یک الف تغییر شکل دهنده را نشان میداد منتشر شد، ولی در قسمت سوم معلوم شد او در دادگاه شهود هم حاضر بوده است. دو صحنه ای که مگان دی استالین بازی کرد برای این هنرمند کافی نبود، صحنه ی بعد از پایان تیتراژ مگان دی استالین و She-Hulk را بعد از اینکه تبدیل به جدید ترین موکل والتر (She-Hulk) میشود، در حال رقصیدن و آواز خواندن با یکدیگر نشان میدهد.
نقش Megan Thee Stallion در She-Hulk آرتیست را در حال بازی ورژن تخیلی ای از خود مگان دی استالین نشان میدهد. دنیای مارول کامل نشان نمیدهد زندگی او در این واقعیت جدید چه رنگ و بویی دارد، ولی جنیفر والتر (She-Hulk) که یکی از طرفداران بزرگ موسیقی مگان دی استالین به شمار میرود، تائید کرده است که مگان دی استالین به طرز بی مثالی موفق و در صنعت موسیقی محبوب است.
به لطف بازی نقش کوچکی در She-Hulk، مگان دی استالین تبدیل به جدیدترین فردی میشود که یک ورژن ساختگی از خودش را در دنیای مارول بازی میکند و به جمع جیم کرامر در مرد آهنی، ایلان ماسک در مرد آهنی ۲، جوآن ریورز در مرد آهنی ۳، و سارا هاینس در فالکون و سرباز زمستان می پیوندد.

بازی Megan Thee Stallion در سریال She-Hulk بخشی از تمایل او برای ورود به عرصه ی بازیگری را نشان میدهد. مگان دی استالین قبلا هم نقش های کوچکی در فیلم های Good Girls بازی کرده است، ولی این اولین بار است که مگان در She-Hulk ورژن سینمایی خودش را بازی میکند. به لطف گفت و گو های مگان دی استالین با جنیفر والتر (She-Hulk) در سریال, نقش او بسیار جذاب و خنده دار است. ولی با این حال تعجب بر انگیز است که Megan Thee Stallion نقشی از کمیک ها دنیای مارول را بازی نکرد. چنین نقشی میتواند به خاطر آن باشد که مگان ممکن است در آینده برای بازی دوباره ی این نقش بازگردد، ولی بازی در چنین نقش هایی زمانی بهترین حالت خودش را دارد که او نقش خودش را بازی کند.
حالا که مگان رسما موکل جنیفر والتر شده است ( کسی که جنیفر حتی به خاطر او هر کاری میکند) ممکن است در آینده دلیلی برای بازگردانندن مگان در استالین برای بازی دوباره در نقش خودش وجود داشته باشد.

منبع: screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 10 =