Bad Bunny به عنوان هنرمند سال 2022 اپل موزیک انتخاب شد

Bad Bunny

اپل موزیک Bad Bunny را به عنوان هنرمند سال 2022 معرفی کرد. این اولین بار از زمان راه اندازی جوایز موسیقی اپل در سال 2019 است که یک هنرمند لاتین به عنوان AOTY شناخته می شود و اولین بار است که یک هنرمند برای این جایزه انتخاب می شود.

 

رکورد Bad Bunny

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 این هنرمند پورتوریکویی که آلبوم Un Verano Sin Ti او پربازدیدترین بوده و تعداد پخش بالایی داشته به دلیل برتری و تأثیر موزیکش بر فرهنگ جهانی در سال 2022 مورد قدردانی قرار گرفت. او اکنون برای دریافت عنوان AOTY در کنار بیلی آیلیش، لیل بیبی، مگان دی استالین، تیلور سوئیفت و The Weeknd قرار گرفته است.

Bad Bunny

اولیور شوسر معاون اپل موزیک و بیتز در بیانیه‌ای گفت: «ما از اینکه دستاوردهای Bad Bunny را جشن می‌گیریم  بسیار هیجان زده هستیم.زیرا کار او  تأثیرخارق العاده ای در فرهنگ هر گوشه از جهان  در سال 2022 دارد. ما به مخاطبان موسیقی لاتین در جهان تبریک می گوییم.»

«Moscow Mule» از Bad Bunny علاوه بر تبدیل شدن به بزرگترین هنرمند لاتین Apple Music در تمام دوران توسط استریم های سراسر جهان، رکورد پرتکرارترین آهنگ لاتین تمام دوران در زمان پخش در روز اول در سراسر جهان را جا به جا کرد. او رکورد بیشترین ورودی های همزمان توسط یک هنرمند لاتین را با 22 آهنگ در 100 آهنگ برتر روزانه شکست. در 34 کشور جهان بیش از هر هنرمند لاتین دیگری به شماره 1 در میان 100 نفر برتر آن کشور رسید.

او در یک فیلم اختصاصی به اپل موزیک گفت: «زمانی که شروع کردم، در جهان طرفدار نداشتم. “من برای همه چیزهایی که به دست آورده ام و همه چیزهایی که تجربه کرده ام سپاسگزارم. جنبش موسیقی لاتین بسیار رشد کرده است. این موفقیت تنها مختص من نیست یک نسل کامل بر روی این کار انرژی گذاشته است.»

فیلم کوتاه منحصر به فرد Bad Bunny’s Apple Music را در زیر تماشا کنید:

منبع Billboard

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =