در نسخه لایو اکشن بامبی صحنه مرگ مادر حذف خواهد شد

نسخه لایو اکشن بامبی

طبق گفته لیندسی بیر که روی فیلمنامه فیلم کار کرده است. نسخه لایو اکشن بامبی بسیار متفاوت از نسخه اصلی است. طبق برنامه ریزی از سال 2020 بازسازی Bambi کم کم در حال پیشرفت است. به مناسبت اکران فیلم ترسناک Simetierre کارگردان و فیلمنامه نویس لیندسی اندرسون بیر درباره Bambi صحبت کرد.

او توضیح می دهد که نسخه جدید بیشتر با زمان ما تطبیق داده خواهد شد. در کلاسیک دیوید کریک هند، جیمز الگار و ساموئل آرمسترانگ مادر بامبی توسط شکارچیان کشته شد. صحنه ای که به نسل های زیادی آسیب وارد کرد.

لیندسی اندرسون بیر توضیح می دهد: «من فکر می کنم یک نسل کامل از کودکان وجود دارد که هرگز نسخه اصلی را ندیده اند. بامبی فیلم زیبایی است. اما به دلیل وجود این صحنه ناراحت کننده بسیاری از دیدن آن محروم ماندند. من نمی‌خواهم داستان را خراب کنم. اما راه حلی برای مرگ مادر وجود دارد که فکر می‌کنم امروز حساس‌تر از گذشته است. و من فکر می کنم این یکی از دلایلی است که برخی از والدین آن را به فرزندان خود نشان نمی دهند.»

نسخه لایو اکشن بامبی

فیلمنامه جدید

بنابر اخبار فیلم و سریال مووی 21 در نسخه لایو اکشن بامبی فیلمنامه در واقع بهتر شده است و صحنه تیراندازی به گوزن توسط شکارچیان دیگر در فیلم کودکان امروزی پذیرفته نخواهد شد.

او می‌افزاید: «من فکر می‌کنم امکان به‌روزرسانی Bambi وجود دارد. و رویکرد ما این بود که به آن کمی عمق دهیم. اینکه بتوانیم این داستان بزرگ را برای کودکان امروزی به گونه‌ای که کمی برایشان معنی‌دار باشد بسازیم.»

بنابراین نسخه Bambi 2025 نمی تواند شامل سکانس شکارچیان باشد. با این حال مادر حنایی باید در ابتدای فیلم بمیرد. اما سعی می شود این کار به گونه ای دیگر صورت بگیرد.

منبع Gettotext

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − چهار =