باربی رکورد پرفروش ترین دوشنبه برادران وارنرز را از شوالیه تاریکی ربود

باربی رکورد پرفروش ترین دوشنبه برادران وارنرز

با اکران فیلم باربی گیشه تابستانی در بهترین روزهای خود به سر می برد. می توان گفت رکوردهای زیادی توسط فیلم باربی شکسته شد. از جمله اینکه باربی رکورد پرفروش ترین دوشنبه برادران وارنرز را از شوالیه تاریکی ربود و در صدر قرار گرفت.

“باربی” گرتا گرویگ روز دوشنبه 26 میلیون دلار فروش داشت که منجر به کسب بهترین روز دوشنبه در تاریخ برادران وارنر شد. رکورد قبلی استودیویی در اختیار حماسه ابرقهرمانی کریستوفر نولان در سال 2008 “شوالیه تاریکی” بود که 24.6 میلیون دلار درآمد داشت (بدون تعدیل تورم).

البته نولان با «باربی» درهم آمیخته است. زیرا آخرین فیلم او، درام تاریخی با درجه R،  Oppenheimerاست. که تاریخ اکران آن با این فیلم پرفروش صورتی همزمان است. تضاد بین این دو فیلم موقعیت های جالبی را ایجاد کرده است. و بازیگران فهرست A، به پدیده‌ای معروف به «باربنهایمر» دامن زده است.

اخبار مرتبط: تریلر فیلم Barbie

باربی رکورد پرفروش ترین دوشنبه برادران وارنرز

“باربی” همچنین بدون کمک تعطیلات آخر هفته، رکورد دوشنبه برتر تمام دوران را شکست. کمدی فانتزی PG-13 با بازی مارگو رابی در نقش عروسک معروف، تا به امروز توانسته مجموع فروش جهانی خود را به 500 میلیون دلار برساند.

علاوه بر اینکه باربی رکورد پرفروش ترین دوشنبه برادران وارنرز را شکست. توانست با 162 میلیون دلار، بهترین فیلم «برادران سوپر ماریو» (146 میلیون دلار) به عنوان بزرگ‌ترین آخرهفته افتتاحیه سال شناخته شد. همچنین بزرگترین و اولین نمایش تاریخ برای فیلمی به کارگردانی یک زن است که از فیلم پرفروش کاپیتان مارول (کاپیتان مارول) محصول ۲۰۱۹ آنا بودن و رایان فلک (۱۵۳ میلیون دلار) پیشی می‌گیرد.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + سیزده =