تاریخ اکران فیلم مت دیمون و بن افلک مشخص شد

فیلم مت دیمون و بن افلک

فیلم مت دیمون و بن افلک به نام «Air» درباره به وجود آمدن برند نایکی است. و داستان همکاری مایکل جردن و نایکی را روایت می کند.

« Air» به کارگردانی افلک، اولین پروژه از شرکت تولیدی جدید Artists Equity است و در 5 آوریل در سینماها اکران خواهد شد. استودیو آمازون که قبلاً با دیمون در «منچستر کنار دریا» همکاری کرده بود این فیلم را توزیع خواهد کرد.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 در « Air» دیمون در نقش سانی واکارو مدیر اجرایی نایکی و افلک نقش فیل نایت بنیانگذار آن را بازی می‌کند. طبق خلاصه داستان این استودیو فیلم داستان «مشارکت بین جردن و نایکی را روایت می‌کند که در دنیای ورزش و فرهنگ معاصر انقلاب به پا کرد».

فیلم مت دیمون و بن افلک

افلک و دیمون گفته اند که Artists Equity متفاوت از استودیوهای سنتی هالیوود عمل می کند و سهمی از سود فیلم را برای بازیگران و کسانی که پشت دوربین کار می کنند فراهم می کند.

افلک در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: «من و مت برای اکران فیلم «Air» بسیار هیجان‌زده هستیم. «فیلم یک تجربه خارق‌العاده بود که در آن ما افتخار همکاری با برخی از بهترین بازیگران و خدمه را داشتیم. که همگی اشتیاق، پشتکار و خلاقیت را در تلاش جمعی به کار گرفتند تا بازآفرینی یک داستان به بهترین شکل ممکن انجام شود.»

فیلم مت دیمون و بن افلک دارای بازیگران دیگری چون وایولا دیویس، تاکر، جیسون بیتمن، کریس مسینا، متیو ماهر و مارلون وینز است.

منبع Boston

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − شانزده =