بازگشت گل گدوت در نقش واندر وومن برنامه جدید جیمز گان برای DCU

بازگشت گل گدوت در نقش واندر وومن

به نظر می رسد امکان بازگشت گل گدوت در نقش واندر وومن در DCU جیمز گان هنوز وجود دارد. یک منبع امیدهای جدیدی را در میان طرفداران ایجاد کرده است.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 گل گدوت در نقش زن شگفت‌انگیز به‌طور گسترده مورد استقبال تماشاگران قرار گرفت. اما وقتی جیمز گان و پیتر سفرن به‌عنوان سرپرستان جدید وارد دنیای دی‌سی شدند، اوضاع تغییر پیدا کرد. در آن زمان طبق گزارش‌ها آنها قسمت سوم فیلم با بازی گل به کارگردانی پتی جنکینز را کنار گذاشتند. اما اکنون شایعات جدید امیدهای تازه‌ای را در میان طرفداران ایجاد کرده و گفته می شود امکان بازگشت گل گدوت در نقش واندر وومن وجود دارد.

گلل برای اولین بار در شخصیت ابرقهرمانی خود در دنیای DC در Batman v Superman: Dawn of Justice ظاهر شد و سپس فیلم انفرادی او مورد توجه طرفداران قرار گرفت. پس از آن قسمت دوم با نام Wonder Woman 1984 ساخته شد. اما متأسفانه دنباله فیلم اول چندان موفق نبود. او در لیگ عدالت و در چند فیلم آخر از جمله The Flash و Shazam 2 در نقش کوتاه ظاهر شد.

چند ماه پیش خود گل گدوت با کامنت رمزآلود خود امیدهایی را برای بازگشت به DCU به عنوان Wonder Woman ایجاد کرد. اما پس از آن هیچ چیزی تایید نشد. اما در حال حاضر یک منبع خبر بازگشت بازگشت گل گدوت در نقش پرنسس دایانا را به اشتراک گذاشته است. در این پست آمده است: «منابع تأیید کردند که علیرغم گزارش‌هایی که منتشر شده، گل گدوت به عنوان Wonder Woman برای DCU جیمز گان بازخواهد گشت.»

بازگشت گل گدوت در نقش واندر وومن

دنیای جدید دی سی

طبق گزارشات قرار است یک سری جدی از Wonder Woman در DCU جدید به نام Paradise Lost وجود داشته باشد و بازیگران آن هنوز اعلام نشده است. بنابراین اگر گال گدوت برگردد، ممکن است برای این نقش باشد. اما تمام اینها در حال حاضر فقط شایعات و حدس و گمان های مختلفی هستند. با این حال کاربران اینترنتی نیز در مورد این شایعه پاسخ های متفاوتی ارائه می دهند.

یکی از کاربران نوشت: «هر چند جای تعجب نیست. زن شگفت‌انگیز گل گدوت به معنای واقعی کلمه بیشتر از هر قهرمانی در بین مخاطبان عمومی محبوب است. اساسا گل شخصیت Wonder Woman را معروف کرد.»

یکی دیگر از آنها گفت: “امیدوارم تم موسیقی او نیز ثابت بماند.”

و دیگری نوشت: “او عالی است”

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + سیزده =