تریلر سریال FUBAR با هنرنمایی آرنولد شوارتزنگر

تریلر سریال FUBAR

تریلر سریال FUBAR منتشر شد. فوبار (FUBAR) یک سریال تلویزیونی جاسوسی-ماجراجویی آمریکایی است که توسط نیک سانتورا برای نتفلیکس ساخته شده‌است. آرنولد شوارتزنگر در اولین نقش اصلی خود در یک سریال تلویزیونی با فیلمنامه تولید شده توسط اسکای‌دنس مدیا و بلک‌جک فیلمز بازی می‌کند. این سریال قرار است در ۲۵ می ۲۰۲۳ پخش شود.

فیلمبرداری در آوریل ۲۰۲۲ در آنتورپ، بلژیک در اطراف گرت مارکت آغاز شد. فیلمبرداری اضافی در تورنتو انجام شد. در سپتامبر ۲۰۲۲، فیلمبرداری با سریالی که اکنون فوبار نام دارد به پایان رسید.

.

روند تولید

تلویزیون Skydance ابتدا اعلام کرد که در حال توسعه یک سریال تلویزیونی جاسوسی بدون عنوان برای آرنولد شوارتزنگر است تا در آن بازی کند و اولین فیلمنامه تلویزیونی خود را در اوت 2020 انجام دهد. اندکی پس از آن، مونیکا باربارو به عنوان نقش اول مقابل شوارتزنگر در سریالی انتخاب شد که در آن پدر و دختر هر دو مامور سیا هستند، بدون اینکه دیگری بداند.

فیل آبراهام به عنوان کارگردان و تهیه کننده اجرایی قسمت آزمایشی در ماه مه اعلام شد. و اعلامیه بازیگری جولای آدام پالی را اضافه کرد.

.

داستان سریال

لوک و دخترش اِما سال‌هاست که به یکدیگر دروغ گفته‌اند. هر دوی آن‌ها نمی‌دانند که دیگری در یک مأمور سازمان اطلاعات مرکزی است. هنگامی که هر دو با حقیقت رو به رو می شوند. متوجه می‌شوند که در واقع هیچ چیزی در مورد یکدیگر نمی‌دانند.

این سریال قرار است در ۲۵ می ۲۰۲۳ پخش شود.

تریلر سریال FUBAR :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − پنج =