رتبه‌بندی بهترین فیلم های نیل پاتریک هریس

بهترین فیلم های نیل پاتریک هریس

همگان عاشق نیل پاتریک هریس هستند. آن لبخند جذاب، آن تیکه های کمدی، آن صدای صاف مخملی. آیا نباید این مرد دوست داشتنی را ستایش کرد؟ با معرفی بهترین فیلم های نیل پاتریک هریس همراه باشید.

8. Batman: Under the Red Hood

Batman: Under the Red Hood از بهترین فیلم های نیل پاتریک هریس

Batman: Under the Red Hood یک انیمیشن هیجان انگیز است! نیل پاتریک هریس صداپیشگی نایت وینگ، رابین اصلی را برعهده می‌گیرد که اکنون بزرگ شده و به تنهایی با جرم و جنایت مبارزه می‌کند. نیل پاتریک هریس جذابیت و طنز ذاتی خود را برای نقش به ارمغان می آورد.

همچنین بخوانید: رتبه‌بندی بهترین انیمیشن های وسترن

وی با دیالوگ‌هایش، خشم و عزم نایت وینگ را برای نجات سرپرست خود به طرز زیبایی منتقل می کند. این فیلم از سرگرم‌کننده‌ترین فیلم های دی‌سی و از بهترین فیلم های نیل پاتریک هریس است.

7. The Muppets

The Muppets از بهترین فیلم های نیل پاتریک هریس

وقتی The Muppets در سال 2011 منتشر شد، نیل پاتریک هریس در نقش گری، دوست انسان و عروسک‌باز والتر، بزرگترین طرفدار ماپت، تمام توجهات در این اثر را ربود. جذابیت و اشتیاق پسرانه او برای لحن سرگرم‌کننده و دلگرم‌کننده فیلم عالی است.

همانطور که گری به والتر کمک می کند تا رویای ملاقات با ماپت ها را تحقق بخشد، شما نیز با آنها در این سفر پرماجرا همراه خواهید شد. نیل پاتریک هریس طنز و صمیمیت زیادی را برای این نقش به ارمغان می آورد.

6. Gone Girl

Gone Girl از بهترین فیلم های نیل پاتریک هریس

در فیلم هیجان‌انگیز روان‌شناختی دختر گم‌شده، نیل پاتریک هریس در نقش دسی کولینگز، دوست پسر سابق امی دان، بازی بسیار ناراحت‌کننده‌ای را ارائه می‌کند. هنگامی که امی به طور مرموزی در پنجمین سالگرد ازدواجش ناپدید می شود، همه نگاه ها به همسرش نیک به عنوان مظنون اصلی معطوف می شود. با این حال، همانطور که تحقیقات عمیق تر می شود، دسی به عنوان یک مجرم احتمالی دیگر ظاهر می شود که وسواس نسبتاً ناسالمی روی امی دارد.

هریس با جذابیت و آسیب پذیریِ خاصی نقش دسی را بازی می کند که طبیعت شوم و درنده او را بیش از پیش ترسناک می کند. عملکرد ظریف او جذاب است. دسی در ظاهر حساس و مراقبت‌کننده به نظر می رسد، اما نسبت به امی دارای یک حس مالکیت شوم است که باعث می شود پشم‌هایتان بریزد! این اثر از بهترین فیلم های نیل پاتریک هریس است.

5. Cloudy with a Chance of Meatballs

 Cloudy with a Chance of Meatballs از بهترین فیلم های نیل پاتریک هریس

در ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی، نیل پاتریک هریس صدای شهردار مشتاق و عجیب و غریب Swallow Falls، شهری که در آن غذا از آسمان می‌بارد، را ایفا می‌کند. عملکرد فوق العاده و کاریزماتیک او به طور مثبتی مسری است. به عنوان شهردار، او با تمام وجود از آب و هوای عجیب استقبال می کند و آن را فرصتی برای تبدیل شهر به عنوان یک مقصد گردشگری می بیند.

این فیلم انیمیشنی خانواده پسند بسیار تخیلی است. اگر به دنبال یک تجربه‌ی سرگرم‌کننده و بسیار خنده‌دار هستید، این انیمیشن را از دست ندهید!

4. 8 Bit Christmas

8 Bit Christmas از بهترین فیلم های نیل پاتریک هریس

اگر به دنبال یک فیلم شاد و خانوادگی برای کریسمس هستید، 8 بیت کریسمس مطمئناً شما را در حال و هوای تعطیلات قرار می دهد. این کمدی دلچسب، شخصیت جیک با بازی نیل پاتریک هریس را دنبال می‌کند که در زمان سفر کرده و به دهه 1980 می‌رود.

وقتی جیک دوباره با دوران کودکی‌اش ارتباط برقرار می‌کند، نوستالژی روزهای ساده بازی‌های ویدیویی 8 بیتی و میکس‌تپ‌ها بر شما غلبه می‌کند.

3. Undercover Brother

Undercover Brother از بهترین فیلم های نیل پاتریک هریس

در فیلم Undercover Brother، نیل پاتریک هریس در مقابل جیسون سیگل در نقش برادران جیک و جاش، ماموران مخفی O.S.I بازی می کند. (سازمان سوپر جاسوسان). این جاسوس های فوق العاده از نوع جیمز باند نیستند. تا این اثر را تجربه نکنید متوجه منظورمان نخواهید شد!

جیک و جاش رابطه‌ای بامزه دارند. آن‌ها مثل برادران واقعی مدام همدیگر را مسخره می‌کنند. در عین حال، هنگامی که اوضاع خطرناک می شود، آنها از یکدیگر حمایت می کنند.

2. Starship Troopers

Starship Troopers از بهترین فیلم های نیل پاتریک هریس

در Starship Troopers، نیل پاتریک هریس نقش کارل جنکینز، یک سرباز روانی را بازی می کند که می تواند عنکبوتیان بیگانه را با ذهن خود کنترل کند. این فیلم اکشن علمی تخیلی یک شاهکار قدیمی است که نامش تا به امروز به جا مانده است.

Starship Troopers یک فیلم فوق‌العاده سرگرم‌کننده و نوستالژیک است که نیل پاتریک هریس را به یک ستاره تبدیل کرد. بازی او در نقش کارل روان پریش، این ماجراجویی فضایی را به یک اثر کلاسیک فراموش‌نشدنی تبدیل می کند. این فیلم از بهترین فیلم های نیل پاتریک هریس است.

1. A Series of Unfortunate Events

A Series of Unfortunate Events از بهترین فیلم های نیل پاتریک هریس

نیل پاتریک هریس در نقش کنت اولاف، یکی از شخصیت‌های واقعاً دیدنی و احمقانه را در مجموعه‌ای از رویدادهای ناگوار به تصویر کشید.

تعهد او به سبک عجیب و غریب و اغراق آمیز اثر، او را به شخصیتی به یاد ماندنی تبدیل کرد.

منبع: Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + نه =