صحبت های دوئین جانسون درباره شکست بلک آدام و آشفتگی DCEU

دوئین جانسون درباره شکست بلک آدام

دوئین جانسون درباره شکست بلک آدام صحبت کرد و ناکامی مالی این پروژه را ناشی از تغییر رهبری در استودیو دی سی می داند.

از دوئین جانسون به عنوان تغییر دهنده سلسله مراتب جهان گسترده DC یاد می شود. جانسون اولین بازی مورد انتظار خود را به عنوان ضدقهرمان دی سی با فیلمی در سال 2022 انجام داد. که ریشه های او را به عنوان پدر یک برده پسر کهنداق نشان داد. که قدرت Shazam به او اعطا شد. این قدرت باعث شد او برای هزاران سال زندانی شود. سپس در جهان مدرن امروزی توانست آزد شود. بلک آدام پس از گذراندن مراحل ساخت نزدیک به یک دهه ، در سینماها با نقدهای ضعیف منتقدان روبرو شد و در باکس آفیس نتایج ضعیفی را کسب کرد.

دوئین جانسون درباره شکست بلک آدام

مصاحبه جانسون درباره بلک آدام

در یک مصاحبه از دوئین جانسون درباره شکست بلک آدام در باکس آفیس و آینده او به عنوان شخصیت بلک آدام سوال شد. او گفت احساس می کند که در “گردابی از رهبری جدید” گرفتار شده است و نشان می دهد که زمان او به عنوان ضدقهرمان دنیای دی سی به پایان رسیده است. در ادامه گفت:

“من فکر می کنم که بلک آدام در گردابی از رهبری جدید گرفتار شد. و در آن زمان، همانطور که Black Adam را می ساختیم. به دلیل COVID پروژه متوقف شد و با مشکلات بسیاری رو به رو شد. تغییرات زیادی در رهبری ایجاد شد. رمانی که رهبری کارها تغییر پیدا می کند تصمیمات مالی اتخاذ شده دچار دگرگونی می شود که ممکن است به نفع پروژه نباشد.

دوئین جانسون درباره شکست بلک آدام گفت این موضوع همیشه یکی از بزرگترین رازها خواهد بود. بزرگترین افتتاحیه برای این فیلم اجرا شد.. یک ابرقهرمان داشتیم که می خواستیم فرنچایز ان را گسترش دهیم. حتی سوپرمن و هنری کویل را برگرداندیم که تمام طرفداران را در سرتاسر جهان هیجان زده کرد. ما یک نمونه کار ابرقهرمانی متنوع ایجاد کردیم که در آن فقط مردان و زنان رنگین پوست داریم. بنابراین فکر می‌کنم بلک آدام یکی از آن فیلم‌هایی بود که در شبکه رهبری جدید گرفتار شد. “

دوئین جانسون درباره شکست بلک آدام

چرا دنیای DC با Black Adam 2 موافقت نکرد؟

Black Adam اصلی آماده بود تا داستان هیجان انگیزی را برای DCEU معرفی کند. یعنی بازگشت سوپرمن هنری کویل برای مبارزه ای قدرتمند با ضدقهرمان جانسون. جانسون و شریک تهیه‌کننده‌اش در مورد آینده درخشان این فرنچایز بسیار مطئن بودند.

پیش از اکران، ساخت دنباله‌ای را برنامه ریزی کرده بودند که در فیلم سوم با مبارزه سوپرمن و بلک آدام داستان به اوج می‌رسید. با اعلام اینکه جیمز گان و پیتر سفرن به عنوان مدیران اجرایی استودیو دی سی منصوب شدند. و ایجاد مسیر جدیدی به نام دنیای دی سی جدید، تمام این برنامه ها در نهایت کنار گذاشته شدند.

جالب اینجاست که جانسون قبلاً اشاره کرده بود که علی‌رغم لغو Black Adam 2، او در حال مذاکره با گان و سفرن برای یافتن راه دیگری برای باقی ماندن بلک آدام در DCU بود. یا به عنوان یک دنباله مستقل یا به عنوان یک شخصیت جدید. اما با تایید جانسون مشخص شد کار او در این فرنچایز به پایان رسیده است.

هر چند که کار دوئین جانسون در دی سی به پایان رسیده است. اما او پروژه های سینمایی زیادی را در پیش دارد. طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 جانسون اخیراً با وین دیزل آشتی کرده است تا به فرانچایز Fast and the Furious برای فیلم‌های پس از فیلم Fast X و یک اسپین‌آف جدید بازگردد. و همچنین در حال همکاری با دیزنی برای بازسازی لایو اکشن Moana و نتفلیکس در دو دنباله Red Notice است. علاوه بر این ممکن است شاهد حضور او در دنیا مارول باشیم.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =