تریلر فیلم Black Lotus در ژانر اکشن

تریلر فیلم Black Lotus

تریلر فیلم Black Lotus منتشر شد. نیلوفر سیاه فیلمی به کارگردانی تودور چاپکانوف با بازی ریکو ورهوفن، رولاند مولر، رونا لی شیمون، کوین یانسنس، فرانک گریلو است. داستان از این قرار است که یک عامل سابق نیروهای ویژه ، جنگ یک نفره در خیابان های آمستردام راه اندازی می کند تا دختر دوستش را از دست سندیکای جنایی محلی نجات دهد.

 

داستان فیلم

مردان مسلح در سالن اپرای ملی آلمان اقدام به گروگان گیری می کنند. و برای آزادی گروگان ها سیصد میلیون باج می خواهند. سیصد میلیون چیزی دلار، یورو یا مارک. یکی از ماموران نیروهای ویژه  از دستورات مافوق خود سرپیچی می کند و و تیراندازی به گروگان گیرها را شروع می کند. گروگان ها آزاد می شوند اما دوست این مامور در جریان درگیری کشته می شود.

پنج سال بعد او در یک کارخانه چوب بری در رومانی کار می کند در حالی که در آمستردام تیم INTERPOL یک محموله مواد مخدر را رهگیری کرده اند. این باعث عصبانیت گابریل رئیس اوباش پشت عملیات قاچاق می شود. در اینجاست که مامور ویژه باید وارد عمل شود.

Black Lotus در حال حاضر بر روی پلتفرم های دیجیتال در ایالات متحده موجود است. در 19 ژوئن در بریتانیا از طریق The Movie Partnership و در ژوئیه از Defiant Screen Entertainment در استرالیا و نیوزلند در دسترس خواهد بود.

تریلر فیلم Black Lotus :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 1 =