ادعای کانیه وست در مورد دزدیدن ایده فیلم جانگو توسط تارانتینو

فیلم جانگو

در مصاحبه جدیدی با پیرز مورگان، وست شکایت کرد که «جانگوی رها شده» ساخته تارانتینو بر اساس ایده ای است که این برنده اسکار از وست دزدیده است. او ادعا می کند که پس از همکاری با جیمی فاکس در سال 2005 در آهنگ “Gold Digger” که شامل آواز فاکس و نمونه “I Got a Woman” ری چارلز بود. وست گفت که ایده ساخت موزیک ویدیویی با موضوع برده داری برای این آهنگ را به فاکس و تارانتینو ارائه کرده است. وست ادعا می‌کند که برخی از ایده‌های او برای آن ویدیو در نهایت در فیلم جانگو تارانتینو مورد استفاده قرار گرفت.

طبق اخبار بازیگران هالیوود مووی 21 وست گفت: «تارانتینو می‌تواند فیلمی درباره برده‌داری بسازد که در واقع او و جیمی، ایده را از من گرفتند. زیرا ایده «جانگو» را به جیمی فاکس و کوئنتین تارانتینو به عنوان ویدیوی «جوینده طلا» رساندم. و سپس تارانتینو آن را به فیلم جانگو تبدیل کرد.

اگر هر یک از اینها واقعاً اتفاق افتاده باشد. به نظر می رسد وست، فاکس را به خاطر آن بخشیده است. وست اخیراً در یک پست اینستاگرامی که اکنون حذف شده است. فاکس را ستایش کرد و در آن از فالوورهای خود سؤالی فرضی پرسید که چه کسی باید نقش او را در یک فیلم بازی کند.

او نوشت: «انتخاب من جیمی فاکس است. “یکی از بزرگترین نابغه ها.”

فیلم جانگو

جنجال کانیه در شبکه های اجتماعی

در هفته‌های اخیر او به‌خاطر نظرات یهودی‌ستیزانه و پست‌های رسانه‌های اجتماعی مورد انتقاد قرار گرفت. با خرید وب‌سایت رسانه‌های اجتماعی دست راستی پارلر موافقت کرد و ادعا کرد که مرگ جورج فلوید نتیجه مصرف بیش از حد فنتانیل بوده است تا وحشیگری پلیس. در این مصاحبه، به نظر می‌رسد که او قبل از اینکه در نهایت توجه خود را به سمت جاه‌طلبی‌های سیاسی خود معطوف کند، برای برخی از آن رفتار عذرخواهی کرد.

او گفت: «من فقط می‌خواهم بگویم که گروگان گرفتن عذرخواهی اشتباه است و باید آن را رها کنم و خودم را از آسیب رهایی بخشم و بگویم، ببین، همین الان همه چیز را به خدا می‌سپارم.» . به آن خانواده ها بگویید من واقعاً می خواهم شما را در آغوش بگیرم. و من می خواهم بگویم متاسفم که با نظراتم به شما صدمه زدم.  من می‌خواهم آن را نه به شیوه‌ای سیاسی، بلکه به شیوه‌ای ریاست‌جمهوری بیان کنم.»

منبع Indiewire

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − نه =