تریلر دوم فیلم Napoleon با هنرنمایی واکین فینیکس به کارگردانی ریدلی اسکات

واکین فینیکس، ستاره «گلادیاتور» و کارگردان «ریدلی اسکات» برای فتح یک حماسه نظامی تاریخی دیگر دوباره متحد شدند.

سونی و اپل تیوی تریلر دوم فیلم «Napoleon» با بازی فینیکس در نقش ناپلئون بناپارت فرمانده فرانسوی را منتشر کردند.

بر اساس خلاصه داستان رسمی فیلم: «ناپلئون» نگاهی اصیل و شخصی به منشأ ناپلئون و صعود سریع و بی‌رحمانه‌اش در امپراتوری است. که از منظر رابطه اعتیادآور و اغلب ناپایدار او با همسرش و یکی از عشق‌های واقعی‌اش، ژوزفین دیده می‌شود. این فیلم نبردهای معروف ناپلئون، جاه طلبی بی امان و ذهن استراتژیک حیرت انگیز ناپلئون. را به عنوان یک رهبر نظامی خارق العاده و آینده نگر جنگ به تصویر می کشد.

در کنار فینیکس، در نقش«ناپلئون» که به تازکی فیلم Beau Is Afraid از او منتشر شده است. ونسا کربی در نقش امپراطور ژوزفین، طاهار رحیم در نقش پل باراس، بن مایلز در نقش کولنکورت. لودین ساگنیر در نقش ترزا کاباروس، متیو نیدهام در نقش لوسین بناپارت، یوسف کرکور در نقش مارشال داووئل. فیل ثور ادوارد فیلیپونا در نقش تزار الکساندر، پل ریس در نقش تالیراند، جان هالینگورث در نقش مارشال نی. گاوین اسپوکس در نقش مولین و مارک بونار در نقش ژان آندوش جونو. ایفای نقش میکنند.

اسکات علاوه بر همکاری مجدد با فینیکس، با دیوید اسکارپا، فیلمنامه‌نویس «همه پول‌های دنیا» که فیلمنامه را نوشته است، همکاری می‌کند. اسکات همچنین به عنوان تهیه کننده در کنار مارک هافام و کوین جی والش فعالیت می کند. وینستون آزوپاردی، ریموند کرک و جانین مددر، تهیه کنندگان مشترک و آیدان الیوت، تهیه کننده اجرایی فیلم می باشند.

این محصول اپل قرار است به طور انحصاری در سینماهای آخر هفته شکرگزاری. در 22 نوامبر اکران شود. و در تاریخ بعدی برای پخش در Apple TV+ در دسترس خواهد بود.

تریلر دوم فیلم «Napoleon» را تماشا کنید:

در حال بارگذاری پخش کننده...

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 6 =