گلادیاتور 2 با کارگردانی ریدلی اسکات در مراحل پیش تولید به سر میبرد!

ریدلی اسکات اکنون پس از دو دهه ادامه ی گلادیاتور را میسازد! گلادیاتور 2 در مراحل پیش تولید قرار دارد...

گلادیاتور 2“با کارگردانی ریدلی اسکات در مرحله پیش تولید است و برای فیلمبرداری در مراکش برنامه ریزی شده است. مووی 21 مرجع آخرین اخبار سینمایی:


واقعاً مطمئن نبودیم که این فیلم واقعا اتفاق می‌افتد، اما گزارش اخیر تائید کرده است که ریدلی اسکات در حال حاضر در حال جستجوی لوکیشن برای “گلادیاتور 2” است.


اسکات 85 ساله در شهر Ouarzazate مراکش، معروف به “هالیوود مراکشی” است. خبرگزاری مراکشی le360 گزارش داد تیم تولید اجرایی گلادیاتور 2 در حال حاضر با استودیوی اطلس در حال مذاکره است.
زمانی که این پروژه در سال 2018 اعلام شد، شبیه یکی از آن نوشته‌های طنزآمیز از The Onion بود، اما این خبر جعلی نبود. این کارگردان برنده اسکار در واقع به دنبال ادامه دادن فیلم خود که برنده بهترین فیلم در سال 2001 شده بود است.

داستان دنباله ی گلادیاتور


این آخرین مورد به دنبال لوسیوس (پسر لوسیلا و برادرزاده واکین فینیکس شرور، کومودوس) خواهد بود. اگر یادتان باشد، ماکسیموس در فیلم گلادیاتور 1 لوسیوس را از دست عمویش نجات داد.
در سال 2019، والتر اف پارکز و لوری مک‌دونالد، تهیه‌کننده‌ها تأیید کرده بودند که دنباله آن 25 سال بعد از فیلم اول ساخته میشود. پیتر کریگ نویسنده (The Crown, Hunger Games: Mockingjay- Part 1 & 2) قرار است فیلمنامه را بنویسد و اسکات برای کارگردانی فیلم دوباره روی صندلی نشسته است.


اسکات قبلاً گفته بود که ایده اش برای دنباله این فیلم باین است که ماکسیموس از “دروازه ی جنگجویان در حال مرگ” استفاده کند تا از دنیای مردگان بازگردد. حالا این جمله هر معنی ای که دارد. نیک کیو فیلمنامه این ایده را نوشته اما، به گفته اسکات، حالا نزدیک به 10 سال است که خاک میخورد و در گاو صندوق Dream Works قرار دارد. به نظر می رسد فیلمنامه کیو به خاطر برداشت کریگ از بین رفته است.

منبع: Worldofreel

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =