تام کروز جایزه MTV 2023 را هنگام پرواز با جت جنگنده دریافت کرد

تام کروز جایزه MTV 2023

در جریان پخش جوایز فیلم و تلویزیون MTV 2023 یکشنبه شب، این بازیگر 60 ساله برنده بهترین بازی در فیلم پرفروش سال گذشته Top Gun: Maverick شد. تام کروز جایزه MTV 2023 را به خلاقانه ترین شکل ممکن دریافت کرد. او با انتشار یک کلیپ خبر از دریافت جایزه خود داد. همچنین در کلیپ از تماشاگران برای رای دادن تشکر کرد. کروز در داخل یک هواپیمای جنگنده در آسمان با عینک آفتابی و در حال صحبت کردن با هدست دیده شد. جام پاپ کورن طلایی او در داخل هواپیما همراه او بود.

او گفت: از شما برای این جایزه بسیار متشکرم. “من این فیلم ها را برای شما می سازم. شما را دوست دارم. من عاشق سرگرم کردن شما هستم.”

او سپس فیلم اکشن آینده‌اش Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One را معرفی کرد. و را آن را یک «سوار وحشی» نامید.

اخبار مرتبط: فهرست کامل برندگان جوایز فیلم و تلویزیون ام‌تی‌وی ۲۰۲۳

.

تام کروز جایزه MTV 2023

کروز اضافه کرد: “امیدوارم تابستان فوق العاده ای را سپری کنید. باز هم از شما تشکر می کنم که به من اجازه دادید شما را سرگرم کنم. این یک امتیاز بسیار بزرگ برای من است. ما شما را در سینما خواهیم دید.”

نامزدهای دیگر این بخش عبارت بودند از: آستین باتلر (الویس)، فلورنس پیو (نگران نباش عزیزم)، کیک پالمر (نه) و مایکل بی جردن (کرید III).

با ورود به مراسم، Top Gun: Maverick با بیشترین نامزدی برای فیلم های امسال پیشتاز شد و در فیلمنامه تلویزیونی، Stranger Things و The Last of Us هر دو با شش نامزدی پیشتاز شدند.

کلیپ تام کروز در جنگنده:

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =