تغییر نام بازیگر The Office در اعتراض به تغییرات آب و هوا

The Office

رین ویلسون ستاره The Office اعلام کرد که نام خود را تغییر داده است تا آگاهی مردم را نسبت به تغییرات آب و هوای قطب شمال افزایش دهد. بازیگر Rainn Wilson می گوید نام خود را به Rainnfall Heat Wave Extreme Winter Wilson در اعتراض به بحران آب و هوا تغییر داده است.

در ویدئویی که روز چهارشنبه در توییتر منتشر شد ویلسون گفت: “به عنوان یک شیرین کاری کوچک ارزان برای کمک به نجات سیاره زمین نام خود را در توییتر، اینستاگرام و حتی در کاغذ نوشتاری فانتزی خود تغییر دادم.” مشخص نیست که آیا ویلسون از نظر قانونی هم نام خود را تغییر داده یا خیر.

در مورد علت کارش گفت: “من نامم را تغییر دادم تا به رهبران و تأثیرگذاران جهان بگویم که ما باید اکنون اقدام کنیم.”

ستاره The Office نام نمایشی خود در اینستاگرام را تغییر داده است اما نام کاربری خود را تغییر نداده است. نام او در توییتر نیز تغییری نکرده است، او گفت: ” گویا به من اجازه نمی دهند که نام خود را تغییر دهم.به خاطر ایلان!” اشاره به سیاست های جدید ایلان ماسک در توییتر دارد.

The Office

نام های جایگزین برای سایر بازیگران

او نام‌های جایگزینی را برای دیگر چهره‌های برجسته در صنعت سرگرمی پیشنهاد کرد، از جمله «Cardi The Arctic B Melting»، «Amy Poehler Bears در خطر انقراض هستند»، «Harrison Why Not Electric Ford» و «Leonardo Di-Polar Ice Caprio Are Melting “.

ویلسون یکی از اعضای هیئت مدیره Arctic Basecamp است. او گفت ماموریت آنها “افزایش آگاهی از خطرات جهانی تغییرات آب و هوای قطب شمال است.” تلاش برای اتحاد مردم برای تغییر نام در حالی آغاز می شود که رهبران جهان برای Cop27 در مصر گرد هم می آیند.

او در بیانیه‌ای از دیگران خواست تا به «ArcticRiskName.org» وارد شوند و نامی ایجاد کنند که توجه مردم به این مشکل را جلب کند. سپس پروفایل رسانه اجتماعی یا نام نمایشی خود را تغییر دهید تا با نام جدید ArcticRisk مطابقت داشته باشد. اگر تعداد زیادی از ما این کار را انجام دهیم. شاید Cop27 جایی باشد که رهبران جهانی ما بنشینند و متوجه خطرات قطب شمال شوند و راه حلی را معرفی کنند.

منبع Theguardian

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + نه =