جوزفین چاپلین دختر چارلی چاپلین در ۷۴ سالگی درگذشت

جوزفین چاپلین دختر چارلی چاپلین

جوزفین چاپلین دختر چارلی چاپلین در سن 74 سالگی در گذشت. جوزفین طبق اعلام خانواده اش در 13 ژوئیه در پاریس درگذشت. چاپلین در 28 مارس 1949 در سانتا مونیکا کالیفرنیا سومین فرزند از هشت فرزند چارلی چاپلین و اونا اونیل متولد شد. او کار خود را روی پرده سینما در سنین جوانی در سال 1952 در فیلم «لایم لایت» پدرش آغاز کرد. از او سه پسر به نام های چارلی، آرتور و جولین رونه به یادگار مانده است.

جوزفین چاپلین دختر چارلی چاپلین

کارنامه کاری

طبق اخبار هالیوود مووی 21 او در طول زندگی حرفه ای خود در تعدادی فیلم خارجی بازی کرد. در سال 1972 او در فیلم برنده جایزه پیر پائولو پازولینی ” The Canterbury Tales ” و “L’odeur des fauves” ساخته ریچارد بالدوچی بازی کرد. در همان سال او در کنار لارنس هاروی در درام « Escape to the Sun» ساخته مناهم گولان در سال 1972 بازی کرد که داستانش درباره گروهی از افرادی بود که تلاش می‌کردند تا از اتحاد جماهیر شوروی فرار کنند.

جوزفین چاپلین دختر چارلی چاپلین در سال 1974 در نقش مارتین لدوک در فیلم جنایی و هیجانی اروپایی «Shadowman» ساخته ژرژ فرانژو در کنار گیل هانیکات و ژاک شامپرو بازی کرد. این فیلم درباره مرد بدون چهره، جنایتکاری است که در تلاش برای یافتن گنجینه های دست نیافتنی شوالیه های معبد است. چاپلین سپس نقش خود را در نقش مارتین در مینی‌سریال فرانسوی «مرد بدون چهره» که نسخه‌ای هشت قسمتی از فیلم فرانجو بود، بازی کرد.

در سال 1976 چاپلین در نقش سینتیا در فیلم ترسناک ژسوس فرانکو ” Jack the Ripper” و در فیلم “À l’ombre d’un été” در نقش آنا بازی کرد.

بعداً در سال 1984 او در درام کانادایی « The Bay Boy» بازی کرد. در سال 1988 او در نقش هدلی ریچاردسون در مقابل استیسی کیچ در نقش ارنست همینگوی، در مینی سریال تلویزیونی «همینگوی» بازی کرد.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =