دومین تریلر فیلم انیمه Black Clover

دومین تریلر فیلم انیمه Black Clover

دومین تریلر فیلم انیمه Black Clover منتشر شد. سری انیمه موفق Black Clover اولین فیلم انیمیشن خود را منتشر می کند. بر اساس مانگای یوکی تاباتا به همین نام، طرفداران شبدر سیاه از زمانی که سریال فانتزی در سال 2015 منتشر شد. برای دیدن این فرنچایز به شدت هیجان زده هستند.

همانطور که آستا و بقیه شخصیت های انیمه برای ماجراجویی بعدی خود آماده می شوند. یک خبر خوب که در اولین تریلر فیلم انیمه Black Clover هم مطرح شد این بود که که فیلم شبدر سیاه در روز جمعه 16 ژوئن 2023 در نتفلیکس اکران خواهد شد.

این فیلم انیمیشنی در سراسر جهان از طریق سرویس استریم نتفلیکس به نمایش در خواهد آمد.

.Black Clover: Sword of the Wizard King در ابتدا قرار بود در مارس 2023 اکران شود. اما به دلیل کووید-19 به تعویق افتاد. اما فیلم جدید به مسیر خود بازگشته است و طرفداران می توانند در نهایت شروع به علامت گذاری تقویم خود برای این مناسبت بزرگ کنند.

 

داستان فیلم

آستا، پسری بدون جادو در دنیایی که جادو در آن همه چیز است متولد شد. رقیب او یونو جادوگر نابغه ای که توسط گریمور افسانه ای ۴ برگی انتخاب شده بود. با هم با تعدادی از دشمنان قدرتمند مبارزه کرده اند تا قدرت خود را ثابت کنند.

آستا و یونو، آرزوی تبدیل شدن به پادشاه جادوگر را دارند.

کنراد لتو، پادشاه جادوگر سلف جولیوس نواکرونو، که زمانی مورد احترام مردم پادشاهی Clover بود. اما به طور ناگهانی علیه پادشاهی شورش کرد و مهر و موم شد، دوباره زنده شد. اکنون او قصد دارد از “شمشیر امپراتوری” برای احیای 3 تا از ترسناک ترین پادشاه جادوگر تاریخ، ادوارد آوالاچی، پرینسیا فانی بانی و جستر گارانداروس استفاده کند و پادشاهی شبدر را تصاحب کند.

دومین تریلر فیلم انیمه Black Clover :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − چهار =