خداحافظی هنری کویل از ویچر؛ وداع قهرمانانه گرالت در فصل سوم

خداحافظی هنری کویل از ویچر

لورن هیسریچ نویسنده ویچر میگوید: «هنری اعتبار زیادی به این سریال داد. بنابراین ما می‌خواهیم یک قدردانی ویژه از او داشته باشیم.»

اگر چه فصل 3 Witcher به عنوان یک جایزه برای هنری کویل نوشته نشد. اما اکنون که شاهد خداحافظی هنری کویل از ویچر هستیم تصمیم داریم قهرمانانه ترین خداحافظی را در فصل سوم برای او اجرا کنیم. فصل چهارم لیام همسورث جایگزین هنری کویل می شود.

طبق اخبار سینما و تلویزیون مووی 21 لورن می‌گوید: «آنچه بسیار جالب است این است که فصل 3 نزدیک‌ترین کاری است که به‌عنوان اقتباس از کتاب‌ها انجام شده است. تمام رویدادهای اکشن ، نقاط داستانی، لحظات تعیین‌کننده شخصیت‌ها، آشکارسازی‌های واقعاً به داستان کتاب‌ها نزدیک است.”

این نویسنده تهیه کننده ادامه می دهد: ” گرالت باید بی طرفی را کنار بگذارد و هر کاری را که می تواند انجام دهد تا به سیری برسد. در نهایت فصل سوم قهرمانانه ترین خداحافظی و پایان برای گرالت خواهد بود. وقتی در فصل 4 به سراغ گرالت می‌آییم، مأموریت جدیدی در ذهن دارد. او کمی متفاوت تر از آن چیزی است که ما انتظارش را داشتیم.”

خداحافظی هنری کویل از ویچر

بازگشت به نقش سوپرمن

زمانی که خبر خداحافظی هنری کویل از ویچر منتشر شد، اخباری مبنی بر اینکه هنری قرار است به عنوان سوپرمن به فیلم های ابرقهرمانی دی سی بازگردد، اعلام شد.

از آن زمان، کویل با جیمز گان و پیتر سفرن، دو رئیس جدید دی سی فیلمز در برادران وارنر ملاقاتی داشت. اما سرانجام اعلام شد که هنری قرار نیست در نقش سوپرمن هم به دی سی بازگردد. در عوض گان در حال ساخت فیلمی درباره سوپرمن جوان‌تر است. اما گان اشاره کرد که با کویل درباره اینکه می تواند نقش های دیگری در این دنیای سینمایی بازی کند، صحبت کرده است.

منابع به EW تأیید کردند که تحولات سوپرمن بر برنامه‌های بازسازی نتفلیکس برای فصل چهارم The Witcher تأثیری نخواهد داشت.

منبع EW

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =