اکران Chicken Run: Dawn of the Nugget برای اولین بار در جشنواره فیلم لندن

اکران Chicken Run: Dawn of the Nugget

اکران Chicken Run: Dawn of the Nugget دنباله مورد انتظار Chicken Run اولین نمایش جهانی خود را در شصت و هفتمین جشنواره فیلم لندن BFI خواهد داشت. این فیلم توسط استودیوی Aardman برنده اسکار و بفتا برای انیمیشن های والاس و گرومیت و بره ناقلا ساخته شده است.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 در این فیلم، جینجر با فرار مرگبار از مزرعه تویدی سرانجام رویای خود را پیدا کرد. پناهگاه جزیره ای آرام برای کل گله، به دور از خطرات دنیای انسان. وقتی او و راکی صاحب یک دختر کوچک به نام مولی می شوند. پایان خوش جینجر کامل به نظر می رسد. اما در سرزمین اصلی، کل جوجه مرغان با یک تهدید جدید و وحشتناک روبرو هستند.

صداپیشگان عبارتند از: تاندیو نیوتن، زکری لیوی، بلا رمزی، ایملدا استونتون، لین فرگوسن، دیوید بردلی، جین هوراکس، رومش رانگاناتان، دنیل میس، جوزی سجویک-دیویس و نیک محمد.

اکران Chicken Run: Dawn of the Nugget

با اکران Chicken Run: Dawn of the Nugget این انیمیشن اولین نمایش جهانی خود را در 14 اکتبر در سالن جشنواره سلطنتی Southbank Centre در لندن پیش رو خواهد داشت. همچنین نمایش‌ها و پیش‌نمایش همزمان فیلم در چندین سینما در سراسر بریتانیا برگزار می‌شود. این فیلم 15 دسامبر در نتفلیکس منتشر می شود.

کریستی متسون مدیر جشنواره فیلم لندن BFI افزود: “ما بسیار هیجان‌زده هستیم. که در اکتبر امسال، جادو و هنر استودیو Aardman و دوستان پردار مورد علاقه‌شان را با تماشاگران با فیلمی مملو از سرگرمی و خاطره به اشتراک می‌گذاریم.”

این جشنواره از 4 تا 15 اکتبر برگزار می شود.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =