تاریخ انتشار فصل دوم سریال Arcane اعلام شد

تاریخ انتشار فصل دوم سریال Arcane

تاریخ انتشار فصل دوم سریال Arcane در پاییز سال 2024 اعلام شد. با تاریخ احتمالی انتشار در ماه نوامبر در نتفلیکس منتشر خواهد شد. مدت زمان طولانی تولید و تاخیر برای فصل 2 برای اطمینان از مطابقت کیفیت با فصل 1 و سنجش واکنش تماشاگران است. بازگشت بازیگران از جمله Hailee Steinfeld در نقش Vi و Ella Purnell در نقش Jinx تایید شده است و ممکن است با نزدیک شدن به تاریخ انتشار، قهرمانان بیشتری به سریال بپیوندند.

پس از نزدیک به دو سال و سکوت نسبی از سوی بازیگران و خدمه ، بالاخره تاریخ انتشار فصل دوم سریال Arcane برای بازگشت این سریال اعلام شد. سریال انیمیشن تحسین‌شده League of Legends در ماه نوامبر برای فصل دوم تمدید شد. زیرا آخرین قسمت از از فصل یک آن به تازگی پخش شد و از آن زمان، تولید به طور پیوسته در پس‌زمینه ادامه دارد. در کنفرانس Video V Vision که توسط شرکت مادر لیگ Tencent میزبانی شد. فاش شد که قسمت‌های جدید در سه ماهه چهارم 2024 به نتفلیکس می‌رسند.

تاریخ انتشار فصل دوم سریال Arcane

داستان سریال

در حالی که تاریخ دقیقی ذکر نشده است. گمان می رود که فصل جدید ممکن است در ماه نوامبر از راه برسد که با انتشار فصل 1 Arcane مطابقت دارد. همچنین زمان مناسبی برای رویداد پانزدهمین سالگرد League of Legends خواهد بود. سه سال انتظار بین فصل‌ها طولانی است. اگرچه با توجه به انیمیشن درخشان سریال غیرمنتظره نیست. در اوایل سال جاری نیکولو لورن مدیرعامل Riot Games در مصاحبه‌ای تاکید کرد که این سریال عجله‌ای برای بازگشت ندارد و گفت که انتشار در سال 2023 تا حدی امکان‌پذیر نیست. زیرا تیم می‌خواست با کیفیت فصل 1 مطابقت داشته باشد و آنها این کار را نکردند. مطمئن نبودند که مخاطبان چه واکنشی نشان خواهند داد و بنابراین فصل 2 را دیرتر از آنچه که ممکن است شروع کردند. همچنین تقریباً به اندازه فصل اول که شش سال طول کشید تا به نتیجه برسد، دوره تولید طولانی نیست.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 سریال Arcane پیش درآمدی برای League of Legends است که به دنبال دو قهرمان و خواهر شناخته شده بازی وی و جینکس است که در میان زمان آشفتگی بین شهر ثروتمند و اتوپیایی پیلتور و زائون وجود دارد. اختلافات تنها با ایجاد و گسترش Hextech جادویی در Piltover و درخشش هیولاهای مواد مخدر در Zaun عمیق تر می شود. و دو خواهر در نهایت خود را در طرف های متضاد می بینند و وی با متحدی غیرمحتمل در دفتر Piltover Caitlyn به نیروهای خود می پیوندد در حالی که Jinx مسیرش جدا می شود. این مجموعه به سرعت به‌عنوان یکی از بهترین نمایش‌های بازی‌های ویدیویی که تا به حال به نمایش درآمده، مورد استقبال قرار گرفت. حتی تبدیل به اولین سریال استریم شد که برنده جایزه امی برای برنامه انیمیشن برجسته و جوایز Annie شد.

تاریخ انتشار فصل دوم سریال Arcane

چه بازیگرانی برای فصل 2 Arcane برمی گردد؟

جزئیات داستان فصل 2 هنوز در دسترس نیست. اما برخی از بازیگران تایید شده اند که برای قسمت پیشین بازگشته اند. ستارگان همگی در جای خود باقی خواهند ماند و هایلی استاینفلد در نقش وی، الا پورنل در نقش جینکس و کتی لیونگ در نقش کیتلین بازی کرد. اککو از رید شانون، هایمردینگر میک وینگرت، جیس کوین آلخاندرو و ویکتور هری لوید همگی به احتمال زیاد باز خواهند گشت.

به طرز تکان دهنده ای جیسون اسپیساک فاش کرد که یک بار صداپیشگی Silco را انجام خواهد داد. این جنایتکار در پایان اوج به دست جینکس مرد. بنابراین او احتمالاً فقط در فلش بک ها یا در رویاهای دیگران ظاهر می شود که ایده دیوانه کننده ای برای فصل 2 است. با نزدیک شدن به تاریخ انتشار فصل دوم سریال Arcane بازیگران احتمالاً با پیوستن قهرمانان بیشتری به این سریال رو به رو خواهیم بود.

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 11 =