بریتنی اسپیرز؛ در مراسم ازدواج با سام اصغری حضور نداشتم

سام اصغری

بریتنی اسپیرز در حالی که خاطرات عروسی خود با سام اصغری را یادآوری می‌کرد، فاش کرد که به خاطر نمی‌آورد که در مراسم حضور داشته. او می گوید” 3 سال است که هوشیاری واقعی ندارم”

رابطه بریتنی اسپیرز و سام اصغری

طبق اخبار هالیوود مووی 21 این خواننده 40 ساله در روز چهارشنبه 9 نوامبر در پست طولانی اینستاگرامی نوشت: “وای من امسال ازدواج کردم مطمئن نیستم که این هدیه را داشته باشم. زیرا 3 سال است که هوشیاری واقعی ندارم. در مهمانی صحبت و سر و صدا زیاد بود!!! من به سختی نفس می کشیدم.”

اعتراف صریح اسپیرز در مورد ازدواجش تقریباً شش ماه پس از ازدواج او با اصغری صورت می گیرد. این زوج در خانه خود یک مراسم ازدواج پر ستاره برپا کردند که مهمانانی چون مدونا، پاریس هیلتون، درو بریمور، سلنا گومز و دناتلا ورساچه به مراسم آنها دعوت شده بودند.

این زوج در موزیک ویدیو بریتنی سال 2016 “Slumber Party”با یکدیگر آشنا شدند. بریتنی گفت: «من فکر می‌کردم که «سام واقعاً بامزه بود، این پسر واقعاً بامزه بود»، بنابراین به او زنگ زدم.

سام اصغری

اولین دیدار

سام به یاد می آورد که نگران ایجاد اولین برداشت اشتباه بود. «از اینکه [می‌خواهم] با یکی از بزرگترین هنرمندان تمام دوران ملاقات کنم، هیجان‌زده بودم. من نقش مربی شخصی که عشق اسپیرز بود را بازی می کردم.

پس از یک سال آشنایی این دو در سال 2017 رابطه خود را در اینستاگرام رسمی کردند. ما تأیید کردیم که اصغری و اسپیرز در سپتامبر 2021 نامزد کردند. “این زوج امروز رابطه دیرینه خود را رسمی کردند و عمیقا تحت تأثیر حمایت، فداکاری و عشق قرار گرفتند.”

اصغری قبل از عروسی آنها ارتباط قوی خود با اسپیرز را ستود و در ماه مارس به Entertainment Tonight گفت: «همه چیز شگفت انگیز است. ما برای شروع یک فصل جدید بسیار هیجان‌زده هستیم و همه چیز از اینجا به بعد بسیار مثبت است. از اینجا به بعد همه چیز جدید خواهد بود.»

منبع Usmagazine

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 11 =