کامیلا کابیو؛ برای ملاقات One Direction در X Factor تست دادم

One Direction

کابیو فاش می‌کند  قبل از اینکه در «X Factor» به شهرت برسد در ابتدا برای «Voice» تست داده بود.

کامیلا یک دهه پس از شهرت یافتن با Fifth Harmony در X Factor، برای اولین بار فاش کرد که قبلاً Voice را برای ملاقات با One Direction ترک کرده است.

او گفت:”من واقعاً می خواستم با One Direction را ملاقات کنم و می دانستم که آنها قرار است برای X Factor اجرا کنند. بنابراین فکر کردم تست The Voice را انجام ندهم. سپس در نهایت با One Direction ملاقات کردم”

طبق اخبار هالیوود مووی 21 حضور Cabello در X Factor باعث شد تا Simon Cowell Fifth Harmony را تشکیل دهد. گروه دخترانه ای که در فصل دوم نسخه ایالات متحده در جایگاه سوم قرار گرفت و در طول شش سال فعالیت خود موفق به کسب یک جایزه موسیقی آمریکا و چهار جایزه موسیقی ویدیوی MTV شد.

One Direction

سایمون کاول

سایمون کاول می‌گوید که «X Factor US» را اجرا می کند تا «گروه‌های بزرگ» بیشتری مانند Fifth Harmony پیدا کند. وان دایرکشن در سال 2010 شروع به ساخت کرد. زمانی که کاول 63 ساله، هری استایلز، زین مالیک، لوئیس تاملینسون، نایل هوران و لیام پین را برای ساخت یک سوپرگروه متحد کرد.

اگرچه اعضای Fifth Harmony اکنون هر کدام حرفه انفرادی خود را دارند. کاول در این ماه توضیح داد که بازگشت X Factor به طور کامل از جدول پخش خارج نشده است.

داور سابق امریکن آیدل هر دو نسخه بریتانیایی و آمریکایی X Factor را تأسیس کرد که دومی پس از سه فصل در سال 2013 به پایان رسید. هر دو نمایش موفق به شروع کار گروه هایی مانند One Direction، Fifth Harmony و Little Mix شدند.

کاول افزود: « من دوست دارم با گروه ها کار کنم و در حال حاضر گروه های زیادی وجود ندارد. ما گروه های بزرگی را در آن نمایش ها پیدا کردیم. ممکن است باز هم بتوانیم گروهی را تاسیس کنیم»

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 4 =