فیلمبرداری سریال The Chosen با توافق موقت در اعتصاب بازیگران ادامه پیدا می کند

فیلمبرداری سریال The Chosen

دعای طرفداران گویا مستجاب شده و فیلمبرداری سریال The Chosen ادامه پیدا کرده است. فصل چهارم سریال محبوب عیسی ناصری از SAG برای ادامه فیلمبرداری در بحبوحه اعتصاب معاف شده است.

حساب توییتر رسمی سریال دیروز بعد از ظهر توییت کرد: «خبر عالی! ما به تازگی از SAG خبر دریافت کردیم که برای معافیت تایید شده ایم. و روز دوشنبه به فیلمبرداری سریال The Chosen ادامه می دهیم.»

ما متعاقباً از منابع نزدیک به پروژه تأیید کردیم که کار فیلمبرداری سریال The Chosen از امروز با بازیگران شروع شده است و قرار است تا دو هفته دیگر به پایان برسد.

یک پست در اینستاگرام توسط خالق دالاس جنکینز به اشتراک گذاشت و نوشت: «ما بلافاصله تمام مدارک درخواستی را ارسال کردیم. ما برای معافیت همه شرایط را داریم. هر روزی که بدون پاسخ شما می گذرد صدها هزار دلار برای ما هزینه دارد.»

The Chosen اولین سریال تلویزیونی شناخته شده ای است که معافیت دریافت می کند و اولین فیلم یا تولید تلویزیونی شناخته شده ای است که پس از اعتصاب بازیگران دوباره شروع به کار کرده است. به طور گسترده پیش بینی می شود که معافیت ها تا حد زیادی در مورد فیلم های مستقل اعمال شود.

فیلمبرداری سریال The Chosen

داستان سریال The Chosen

اما مسیر SAG برای اعطای معافیت ها مستقیم نیست. حتی در مورد The Chosen، سریال اخیراً قرارداد توزیع با Lionsgate را اعلام کرد و فصل‌های قبل به CW، Netflix، Amazon و Peacock فروخته شد. تا آنجا که می دانیم این معاملات فقط برای فصل های یک تا سه اعمال می شود، نه فصل چهارم.

The Chosen مطمئناً ریشه مستقلی دارد. زیرا به طور گسترده به عنوان یکی از موفق‌ترین سریال‌های تلویزیونی با سرمایه‌گذاری جمعی در تمام دوران شناخته می‌شود. این درام تاریخی داستان عیسی را از نگاه کسانی که او را می‌شناختند، روایت می‌کند و آموزه‌ها و «معجزات» او را در حالی که او برای تغییر جهان آغاز به خدمت می‌کند، ترسیم می‌کند.

در حال حاضر فصل دوم سریال House Of The Dragon یکی از معدود مجموعه‌های استودیویی گران‌قیمت است که ممکن است تابستان امسال به دلیل قوانین اتحادیه بریتانیا، فیلمبرداری آن در خارج از کشور ادامه پیدا کند.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 16 =