بازگشت کریستین بیل به MCU در نقش جدید

بازگشت کریستین بیل به MCU

آیا باز هم شاهد بازگشت کریستین بیل به MCU هستیم یا نه؟ این سوالی ست که بسیاری از طرفداران پس از بازی او در نقش Gorr قصاب خدا در فیلم Thor: Love and Thunder دارند.

در یک مصاحبه از کریستین بیل پرسیده شد که آیا پس از ایفای نقش گور در فیلم Thor: Love and Thunder آماده بازگشت به MCU در نقشی متفاوت است یا خیر. Thor: Love and Thunder ساخته تایکا وایتیتی که دومین و آخرین فیلم مارول است که در فاز 4 اکران می‌شود. با بازخوردهای مثبتی از سوی تماشاگران و منتقدان مواجه شد. به‌ویژه از شخصیت شرور بیل تمجید شد. داستان فیلم اندکی پس از Avengers: Endgame شروع می شود و ثور (کریس همسورث) در تلاش برای یافتن جایگاه خود در جهان است. ثور در نهایت مجبور می شود با جین فاستر (ناتالی پورتمن) و والکری (تسا تامپسون )متحد شود تا Gorr قصاب خدا را شکست دهد.

بعد از اینکه نقش Gorr در Thor: Love and Thunder با تحسین طرفداران روبرو شد. سوال همه این است که بازگشت کریستین بیل به MCU در نقش جدید امکان پذیر است یا خیر؟

 نظر کریستین بیل در این مورد:

“یک داستان خوب. یک شخصیت خوب یا یک کارگردان خوب در کنار هم می تواند نشان دهنده یک پرژه عالی باشد. اگر چیز جالبی باشد حتما قبول می کنم. مهم این است که اگر بچه های من بگویند یک نقش را قبول کنم، من اجازه ندارم به چیزی نه بگویم و حتما باید نقش را قبول کنم.”

بازگشت کریستین بیل به MCU

بازگشت کریستین بیل به MCU در چه نقشی خواهد بود؟

Gorr در Thor: Love and Thunder ظاهری کاملاً متمایز دارد. بیشتر به نظر می رسد که اگر بیل به MCU بازگردد، می توان حدس زد که ظاهر او معمولی خواهد بود. پس از ایفای نقش در قالب یک شرور، جالب است که ببینیم بازیگر سابق بتمن در نقش قهرمان ظاهر شود. مارول کامیکس بیش از 80 سال است که کاراکترهای مختلفی دارد. به این معنی که مطمئناً هیچ کمبودی در شخصیت‌های مختلف برای بازی بیل وجود ندارد. در حالی که این بازیگر قبلاً جنبه کمدی خود را نشان داده است. اما به نظر می رسد که او معمولاً به سمت شخصیت های کمی جدی تر کشیده شده است. قهرمانی مانند سنتری که شبیه به سوپرمن در دنیای دی سی است، می تواند برای کریستین بیل مناسب باشد.

.

قهرمان یا ضد قهرمان

بنابر اخبار هالیوود مووی 21 بسیاری از طرفداران بدون شک از دیدن بیل در نقش یک قهرمان مارول هیجان زده خواهند شد. اما تعدادی شرور نیز هستند که هنوز اولین حضور خود را در MCU در سینما به نمایش نگذاشته اند پس جایگاه خالی برای بیل زیاد است. با توجه به اینکه Marvel’s Fantastic Four قرار است در سال 2025 اکران شود. ممکن است به زودی معرفی Doctor Doom انجام شود. بیل با حضور پرقدرت خود می تواند یک Doctor Doom قوی ایجاد می کند. البته بیل می تواند به جای یک قهرمان به عنوان یکی از ضدقهرمانان دنیای مارول مانند Ghost Rider یا Solo ظاهر شود. یک مزدور آموزش دیده و با تجربه که بدون شک کاراکتری قوی خواهد داشت.

بازگشت کریستین بیل به MCU

باید دید که آیا بیل پس از بازی در فیلم Thor: Love and Thunder واقعاً به MCU بازخواهد گشت یا خیر. اما ظاهراً بیل این ایده را پذیرفته است. Gorr the God Butcher یکی از قوی‌ترین بخش‌های جدیدترین پروژه MCU Waititi است.

 بازگشت کریستین بیل به MCU در نقشی متفاوت با مخالفت رو به رو نخواهد شد و برعکس طرفداران استقبال خوبی هم خواهند کرد. به نظر نمی رسد که هنوز چیزی در دست ساخت باشد. اما دنیای گسترده مارول مملو از قهرمانان، شرورها، و ضد قهرمانان است. که نشان می دهد سری فیلم های جدید مارول با قهرمانان و شرورهای مختلف در راه است.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =