تریلر سریال The Consultant با بازی کریستف والتس

تریلر سریال The Consultant

تریلر سریال The Consultant منتشر شد. یک مجموعه تلویزیونی کمدی دارک در محل کار است که توسط تونی باگالوپ بر اساس رمانی به همین نام نوشته و توسط بنتلی لیتل ساخته شده است. قرار است در 24 فوریه 2023 در Amazon Prime Video نمایش داده شود.

کریستف والتز، نات وولف، بریتنی اوگریدی و ایمی کاررو نیز در این فیلم ایفای نقش کرده اند. کریستف که برای نقش‌هایش در فیلم‌های Inglourious Basterds و Django Unchained برنده جایزه اسکار است. در The Consultant که توسط خالق Servant تونی Basgallop، تهیه‌کننده اجرایی WandaVision، Matt Shakman، MGM Television و Amazon Studios بازی کرده است.

باگالوپ که سریال ترسناک روانشناختی Servant را برای Apple TV+ و همچنین سریال های BBC Inside Men و Hotel Babylon ساخته است، این سریال را ساخته و به عنوان مجری برنامه خواهد بود. Shakman که مجری تهیه و کارگردانی مجموعه‌هایی از جمله WandaVision از Disney+ و The Great است و کارگردانی فیلم Star Trek بعدی برای پارامونت پیکچرز را بر عهده دارد.

 

داستان سریال

وقتی یک مشاور به نام «ریگس پتاف» با بازی والتس توسط یک کمپانی بازی‌سازی موسوم به «کامپ‌ور» (CompWare) استخدام می‌شود. کارمندان با درخواست‌ها و چالش‌های جدیدی مواجه می‌شوند که همه‌چیز آن‌ها از جمله زندگی‌شان را به خطر می‌اندازد.

تریلر سریال The Consultant:

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =