کیانو ریوز: راضی کردن برادران وارنر برای ساخت کنستانتین 2 سخت بود

ساخت کنستانتین 2

پس از انتشار اخباری مبنی بر اینکه کنستانتین 2 سرانجام در برادران وارنر در دست ساخت است. کیانو ریوز اکنون فاش کرده که این فیلم در چه وضعیتی قرار دارد .

سال گذشته متوجه شدیم که کیانو ریوز ستاره جان ویک نقش جان کنستانتین را در دنباله‌ای برای قسمت اول فیلم در سال 2005 بازی خواهد کرد. فرانسیس لارنس به صندلی کارگردانی برمی‌گردد. آکیوا گلدزمن روی فیلمنامه این فیلم کار می کند.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 اکنون در آستانه افشای فهرست اولیه استودیو دی سی به جهان، ریوز تا حدودی روشن کرده است که چگونه پشتکار او در وادار کردن برادران وارنر به ساخت این دنباله مورد انتظار نقش داشته است. پس این تلاش می تواند برای ورود به دنیای دی سی نیز موثر باشد.

ساخت کنستانتین 2

نظر جان در مورد کنستانتین

جان به توتال فیلم می گوید: “نمی دانم این کار ناتمام بود یا نه، اما قطعا نقشی بود که دوست داشتم. و فکر می کردم فرانسیس لارنس، کارگردان چنین کار شگفت انگیزی را انجام داده است.” “من عاشق بازی در آن شخصیت بودم. و واقعا از فیلم لذت بردم. من با صدای الیور توئیست گفتم “می توانم درخواست کنم که باز هم در نقش کنستانتین بازی کنم؟”

ریوز می گوید: «تقریبا هر سال به صورت مدام این سوال را تکرار می کردم. “من می خواهم ساخت کنستانتین 2 وارد مرحله تولید شود و آنها می گفتند، “نه، نه!”

“تصمیم برای ساخت کنستانتین 2 هیجان انگیز است. تقریباً مانند یک زمین بازی باز است که امیدواریم بتوانیم داستان های دلخواه خود را روی آن پیاده کنیم. من مشتاقانه منتظر آن هستم، و امیدوارم این اتفاق بیفتد. نمی‌دانم این کارها چگونه پیش می‌روند. اما من قطعاً تمام تلاشم را می‌کنم تا آن رویا را محقق کنم.»

ریوز با افزودن اینکه تیمی که روی Constantine 2 کار می‌کند «به‌تازگی شروع به جمع‌آوری یک داستان کرده است»، با روشن ساختن اینکه هنوز روزهای اولیه برای این داستان است، انتظارات را کاهش داد

مطمئناً این امکان وجود دارد که ریوز کنستانتین DCU باشد. به خصوص که برادران وارنر دیسکاوری جی.جی را کنار گذاشته است.

کنستانتین 2 در حال حاضر تاریخ انتشار ندارد.

منبع Comicbookmovie

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 6 =