عکس تبلیغاتی کریس رونالدو و لیونل مسی شبکه های اجتماعی را منفجر کرد

لیونل مسی

رقبای همیشگی کریستیانو رونالدو و لیونل مسی برای جدیدترین کمپین تبلیغاتی لویی ویتون با هم متحد شده اند و رسانه های اجتماعی را با تصویری باکلاس در کنار یکدیگر بهم ریخته اند.

طرفداران فوتبال از جدیدترین تصویر منتشر شده از کریستیانو رونالدو و لیونل مسی در کنار هم که باعث سر و صدای زیادی شده است، شگفت زده شده اند.

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 این دو رقیب در طول دوران کاری درخشان خود به نمادهای بازی تبدیل شده اند و اکنون برای کمک به یک تبلیغ برای سنین مختلف با هم متحد شده اند. هر دو بازیکن در جدیدترین کمپین تبلیغاتی برند مد لویی ویتون شرکت دارند. در حالی که روبروی یکدیگر نشسته اند و مشغول بازی شطرنج هستند.

 

پست تبلیغاتی

این دو اسطوره غرق در بازی خود به نظر می رسند. زیرا تمام تمرکز خود را روی تخته ای که از یک چمدان مارک لویی ویتون ساخته شده است، گذاشته اند. مسی برنده هفت بار توپ طلا با یک جامپر یقه گرد خاکستری با آستین های بالا زده تا خالکوبی های خود را نشان دهد، در حالی که به حرکت بعدی خود فکر می کند، یک دستش را روی چانه اش گذاشته است.

در همین حال رونالدو برنده پنج توپ طلا، با جامپر ییقه اسکی به دقت مراقب است که چگونه می‌تواند با این بازیکن آرژانتینی مقابله کند. هر دو بازیکن این تصویر را در حساب های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک گذاشتند، همراه با کپشن: “پیروزی یک وضعیت ذهنی است.”

لیونل مسی

 

در شبکه های اجتماعی طرفداران به سرعت به این پست واکنش نشان دادند. یکی از کاربران توییتر گفت: آیا این توییت بیشترین لایک در تاریخ را خواهد گرفت؟ دیگران به سادگی “WOW” را به عنوان تایید خود برای این تصویر درجه یک ابراز کردند.

یکی از هواداران نوشت: “بهترین عکسی که امسال دیدم”، در حالی که یکی دیگر از طرفداران اشاره کرد که رونالدو برنده است و یک مهره بیشتر از مسی روی تخته دارد.

دیگران از اینکه این زوج برای کمپین متحد شده بودند شگفت زده شدند. یکی از کاربران آن را خلاصه کرد: “مسی و رونالدو این عکس را منتشر کردند! آنها با هم در استودیو بودند! این دیوانگی است!!

“چیزی که لویی ویتون قصد فروش آن را دارد. این سریعترین و ساده ترین راه فروش است. این یکی از بهترین عکس های تاریخ است. چه چیزی بهتر از یک است بدون شک دو .”

 

تقابل مسی و رونالدو

در حالی که مسی و رونالدو در این جام جهانی حضور دارند. اگر سرنوشت آرژانتین را در جام جهانی قطر به مصاف پرتغال ببرد. بدون شک این دوبازیکن رو در روی یکدیگر برای کشورهای خودشان می جنگند. البته در صورتی که هر دو تیم از مرحله گروهی در جام جهانی که به نظر می رسد آخرین جام جهانی آنها باشد، صعود کنند. در این صورت می توانند در مرحله حذفی به مصاف هم بروند.

رونالدو که اغلب به ‌عنوان رقیبی سرسخت به تصویر کشیده می‌شود. سرانجام در مصاحبه‌ای که این هفته با پیرس مورگان در Talk TV داشت، نظرش را درباره لیونل مسی بیان کرد. رونالدو گفت: “این بازیکن شگفت‌انگیز است، عالی است.” رونالدو گفت: “به عنوان یک فرد، ما 16 سال، تصور کنید، 16 سال در در یک صحنه مشترک هستیم.”

“بنابراین، من رابطه خوبی با او دارم. من از نظر دوستی با او نیستم. منظورم از دوستی چیزی است که به خانه من بیاید یا تلفنی با هم صحبت کنیم. اما می توانم بگویم مانند یک هم تیمی هستیم. او پسری است که من واقعاً به نحوه صحبت او احترام می گذارم. حتی همسرهای ما به یکدیگر احترام می گذارند. زیرا همسر من اهل آرژانتین است.” 

ویدیو پشت صحنه عکاسی:

منبع Mirror

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 6 =