تصمیم گیری درباره سرنوشت جیسون موموآ و گل گدوت در دنیای جدید DC

گل گدوت در دنیای جدید DC

هنگامی که پاییز گذشته جیمز گان و پیتر سفرن رئیس‌های جدید و مدیران اجرایی DC پست‌های جدید خود را به دست گرفتند. با تصمیم‌های سریعی که گرفتند شور و هیجان زیادی ایجاد شد. اما در حال حاضر تصمیم گیری درباره سرنوشت جیسون موموآ و گل گدوت در دنیای جدید  DCدر اولویت قرار گرفته است.

این تصمیمات شامل فیلم Wonder Woman 3 پتی جنکینز، متوقف کردن آینده فیلم Black Adam به کارگردانی دوئین جانسون و حذف کردن هنری کویل از فیلم جدید Superman Legacy پس از اینکه این بازیگر (به همراه برادران وارنر) بازگشت خود را به عنوان مرد پولادی در شبکه اجتماعی اعلام کرد و در Black Adam ظاهر شد.

شایعات زیادی منتشر شد مبنی بر اینکه گان و سفرن برای از بین بردن نسخه قبلی دی سی اسنایدر که شامل بازیگرانی بود که بزرگترین ابرقهرمانان کتاب مصور را به تصویر می کشیدند، مانند Wonder Woman (Gal Gadot)، Aquaman (Jason Momoa)، Shazam (Zachary) و غیره. خصوصا بحث های زیادی در مورد حضور گل گدوت در دنیای جدید  DC  وجود داشت.

اخبار مرتبط: رونمایی از دنیای جدید دی سی

گل گدوت در دنیای جدید DC

حذف بازیگران

سفرن گفت: “هیچ دلیلی وجود ندارد که بازیگران را حذف کنیم. فقط  ما تصمیم نگرفته ایم که داستانی که می خواهیم بگوییم شامل Shazam است یا Aquaman .”

در حالی که انتظار می‌رود بتمن بن افلک در ۱۶ ژوئن در فیلم آینده فلش ظاهر شود. سفرن و گان قبلاً گفته‌اند که به دنبال فیلم‌ساز برنده اسکار آرگو برای کارگردانی هستند.

گفته می شود رابرت پتینسون در فیلم جدید دنیای DC که روایت داستان بتمن و دیمین وین پسر قاتلی که بتمن هرگز از او خبری نداشت، بازی نخواهد کرد. اما پتیسون به ایفای نقش بتمن در دنباله مت ریوز Batman II که در حال حاضر در حال نگارش است، ادامه خواهد داد.

سفرن گفت: در مورد آینده دی سی با موموآ “جیسون همیشه آکوامن را یک سه گانه می دید.” همچنین سر و صدای زیادی وجود داشت مبنی بر اینکه موموآ نقش لوبو را در دی سی بازی خواهد کرد. گان روز دوشنبه گفت: “من می گویم که بازیگری نخواهیم داشت که دو نقش متفاوت را بازی کند.”

یک قانون کلی دیگر برای انتخاب بازیگر در DCU جدید وجود دارد.” هر بازیگری که نقش یک کاراکتر را در سریال تلویزیونی بازی کند، در فیلم های سینمایی نیز به ایفای نقش خواهد پرداخت.”

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 8 =