جشن صدمین سالگرد تاسیس کمپانی دیزنی با پخش یک تیزر تبلیغاتی آغاز شد

صدمین سالگرد تاسیس کمپانی دیزنی

جشن صدمین سالگرد تاسیس کمپانی دیزنی با پخش یک آگهی تلویزیونی جدید آغاز شد. این تبلیغ که Disney100 Special Look نام دارد. بخشی از سالی پر از فرصت‌ها برای طرفداران و خانواده‌ها در هر سنی است تا دوست‌داشتنی‌ترین خاطرات دیزنی خود را دوباره زنده کنند. که همگی با جشن صدمین سالگرد تاسیس کمپانی دیزنی در 16 اکتبر 2023 به اوج خود می‌رسند.

باب ایگر مدیر عامل دیزنی گفت: “در حالی که ما صدمین سالگرد تاریخی خود را گرامی می داریم. نگاهی به میراث والت دیزنی و تلاش پرشور او برای پیشرفت کمپانی داریم که بسیار قابل توجه است.”

صدمین سالگرد تاسیس کمپانی دیزنی

ایگر ادامه داد: «ما از نسل‌های مردم در سرتاسر جهان به خاطر اینکه بخش ویژه‌ای از تاریخ ما هستند و داستان‌ها و شخصیت‌های ما را در قرن گذشته به زندگی‌شان دعوت کرده‌اند، بسیار سپاسگزاریم.»

پارک‌های دیزنی با جشن‌های ویژه Disney100 از جمله جدید راه‌آهن فراری میکی و مینی، دو مکان دیدنی جدید ، و سرگرمی‌ها، غذا، نوشیدنی و کالاهایی با موضوع Disney100 کار خود را شروع کرده‌اند.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 خارج از پارک Disney100: The Exhibition اولین نمایش جهانی خود را در موسسه فرانکلین در فیلادلفیا در 18 فوریه خواهد داشت. و مهمانان را به نمایشگاه و گالری دعوت می کند که داستان های دیزنی را از طریق فناوری نوآورانه و همه جانبه زنده می کند.

دیزنی همچنین بزرگترین طرفداران خود را با رویدادهای انحصاری، پیش نمایش های مخفیانه و Destination D23 با موضوع Disney100 در ماه سپتامبر جشن خواهد گرفت. تماشاگران همچنین می‌توانند از مجموعه‌ای از نمایش‌های سینمایی دیزنی، پیکسار، استودیو مارول، لوکاس فیلم و غیره لذت ببرند.

تیزر تبلیغاتی دیزنی:

منبع Travelpulse

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 20 =