موردانتظارترین لایواکشن های 2023 دیزنی

لایواکشن های 2023

نفوذ دیزنی نه تنها در صنعت سرگرمی کمتر نشده است بلکه محتوایی که منتشر می کند هر سال بیشتر و بیشتر می شود. یک روند در فیلم‌های دیزنی، به‌خصوص اقتباس‌های لایو اکشنش بوده است که در آن داستان‌های انیمیشنِ کلاسیک دیزنی را می‌گیرند و آن را با شخصیت‌ها و حیوانات واقعی زنده می‌کنند. تعداد زیادی اقتباس لایواکشنی در سال 2023 منتشر می شوند و طرفداران از دیدن این همه فیلم جدید سر از پا نمی‌شناسند! با مووی 21 در معرفی لایواکشن های 2023 دیزنی همراه باشید.

6. A Haunting in Venice

A Haunting in Venice از لایواکشن های 2023

A Haunting in Venice یک فیلم رازآلود است که در آینده رخ می دهد و بر اساس کتابی با عنوان مهمانی هالووین اثر آگاتا کریستی فقید، نویسنده مشهور و محبوب، سا‌خته شد‌ه است. در حالی که این فیلم یک فیلمِ اورجینال دیزنی نیست، دیزنی مالک شرکت پخش کننده، یعنی 20th Century Studios است.

ممکن است این بازسازی، لایو اکشن با تعریف معمولِ آن نباشد، اما دیدن این فیلم خالی از لطف نخواهد بود.

5. The Boogeyman

The Boogeyman از لایواکشن های 2023

The Boogeyman فیلم دیگری است که توسط استودیو قرن بیستم اکران می شود (و با همان منطق، متعلق به دیزنی است). این فیلمِ ترسناک که در آینده رخ می دهد، بر اساس داستان کوتاه استیون کینگ به همین نام سا‌خته شد‌ه است. این فیلم درباره یک دختر نوجوان و خواهر کوچکش است که در حال هضم مرگ ناگهانی و غم انگیز مادرشان هستند.

با این حال، آنها حضورِ چیزی وحشتناک و ماوراء طبیعی در خانه خود پیدا می کنند و سعی می کنند توجه پدر خود را برای جلوگیری از یک فاجعه جلب کنند. این اثر یکی از لایواکشن های 2023 است که توسط دیزنی منتشر خواهد شد.

4. The Haunted Mansion

The Haunted Mansion از لایواکشن های 2023

عمارت جن ز‌ده، اثر دیزنی فیلم جدیدی است. این فیلم کمدیِ ترسناکِ فراطبیعی، داستان گابی، مادری مجرد با پسری 9 ساله است که با نقل مکان به یک عمارت مقرون به صرفه در نیواورلئان، زندگی جدیدی را آغاز می کند. با این حال، او به زودی متوجه می شود که این عمارت در واقع، جن زد‌ه است.

او از یک کشیش، یک دانشمند بیوه، یک روانشناس و یک مورخ کمک می گیرد تا تلاش کند عمارت و ارواح گرفتار خانه را از بین ببرد. این اثر با هنرنماییِ بازیگرانی از جمله روزاریو داوسون، تیفانی هادیش، دنی دویتو، جرد لتو، و جیمی لی کرتیس در نقش مادام لئوتا، مطمئناً یک موفقیت در گیشه خواهد بود. این اثر یکی از لایواکشن های 2023 دیزنی می باشد.

3. Peter Pan & Wendy

Peter Pan & Wendy از لایواکشن های 2023

پیتر پن و وندی یک اثر در ژانر ماجراجوییِ فانتزی است که حول محور پیتر پن، شخصیتِ محصول 1953 والت دیزنی می چرخد و بر اساس کتاب‌های جی ام باری سا‌خته شد‌ه است. این فیلم عمدتاً همان طرح اصلی اثر سال 1953 را دنبال می کند. یعنی داستان فرزندان عزیز را دنبال می کند که با پیتر پن به سرزمین نورلند می روند و با دزد دریایی خیانتکار، کاپیتان هوک، مبارزه می کنند.

این فیلم از سال 2016 در حال ساخت است و قرار است نه در سینماها، بلکه فقط در دیزنی پلاس اکران شود. در فیلم پیتر پن و وندی که مدت ها منتظرش بودیم، الکساندر مولونی در نقش پیتر پن، اور اندرسون در نقش وندی، جود لا در نقش کاپیتان هوک و جیم گافیگان در نقش آقای اسمی حضور خواهند داشت. این فیلم ارزش انتظار را دارد!

2. The Marvels

The Marvels از لایواکشن های 2023

The Marvels یکی دیگر از فیلم های مارول است که توسط دیزنی تولید می شود. در حالی که این فیلم بر اساسِ کارتون های دیزنی سا‌خته نشده است، اما بر اساس کمیک های مارول است که ریزجزئیاتِ کاپیتان مارول، خانم مارول و مونیکا رامبو را نشان می دهد. این فیلم وقایع خانم مارول را دنبال می‌کند و کارول دنسرز، کامالا خان و مونیکا رامبو را پیدا می‌کند، در حالی که بررسی می‌کنند چرا هر بار که از قدرت‌هایشان استفاده می‌کنند، جاهایشان را با یکدیگر عوض می‌کنند—بنابراین آنها با هم متحد می‌شوند تا از این قضیه سر در بیاورند! این اثر از موردانتظارترین لایواکشن های 2023 می باشد.

1. The Little Mermaid

The Little Mermaid از لایواکشن های 2023

تا کنون مورد انتظارترین و هیجان انگیزترین بازسازی لایواکشنی که دیزنی در سال 2023 منتشر می کند، The Little Mermaid است. یکی از محبوب‌ترین فیلم‌های انیمیشن دیزنی، پری دریایی کوچک، داستانی بر اساس داستان هانس کریستین اندرسون است.

این لایواکشن، داستان یک پری دریایی جوان به نام آریل با بازی هالی بیلی است که مجذوب دنیای انسان ها شد‌ه و عاشق شاهزاده ای می شود. پس از بستن‌ قرارداد با جادوگری به نام اورسولا، با بازی ملیسا مک کارتی، او به دنیای بالا می رود تا عاشق شود. این اثر از موردانتظارترین لایواکشن های 2023 است.

منبع: Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =