تاریخ اکران فیلم Dune: Part 2 دو هفته جلو افتاد و در 1 مارچ 2024 اکران خواهد شد

تاریخ اکران فیلم Dune: Part 2

تاریخ اکران فیلم Dune: Part 2 کمی زودتر از حد انتظار اعلام شد. برادران وارنر و لجندری اکنون فیلم را در اول مارس 2024 اکران خواهند کرد. این تاریخ دو هفته زودتر از تاریخ قبلی آن یعنی 15 مارس 2024 است.

این حرکت پس از آن انجام شد که یونیورسال فیلم The Fall Guy اثر رایان گاسلینگ را از اول مارس به 3 مه منتقل کرد و شکافی ایجاد کرد که صاحبان تئاتر مشتاق بودند Dune پر کند. Warners و Legendary امیدوارند که این پروژه بتواند تعدادی از جمعیت تعطیلات بهاری را با تاریخ اکران فیلم Dune: Part 2 جدید جذب کند. مانند اوپنهایمر یونیورسال که از پخش در فرمت‌های ممتاز و گران‌تر برای مخاطبان بهره می‌برد. Dune نیز در قالب‌های مختلفی از جمله Imax و Imax 70 میلی‌متری در دسترس خواهد بود. دو تا سه هفته در Imax پخش خواهد شد و احتمالاً بسته به باکس آفیس از نظر سایر فیلم‌هایی که بعد از Dune افتتاح می‌شوند، تاریخ اکران بیشتر خواهد بود.

اخبار مرتبط: تریلر فیلم DUNE 2

تاریخ اکران فیلم Dune: Part 2

ساخت قسمت سوم

این یک خبر خوب برای طرفداران Dune است. که انتظار داشتند پروژه در اوایل این ماه افتتاح شود. قبل از اینکه در بحبوحه اعتصاب بازیگران به تعویق بیفتد. زیرا Warners و Legendary نمی خواستند فیلم را بدون بهره مندی از ستاره هایی مانند Zendaya و Timothée Chalamet اکران کنند. قسمت اول Dune تحت شرایط چالش برانگیز منتشر شد. در بحبوحه همه گیر شدن کووید و انتشار روزانه در HBO Max . بنابراین مهم بود که این قسمت تا حد ممکن در شرایط عادی منتشر شود.

دنیس ویلنوو بار دیگر کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد و چهره‌های جدیدی از جمله آستین باتلر، فلورنس پیو، کریستوفر واکن و لئا سیدوکس در این مجموعه حضور دارند. بازیگران بازگشته عبارتند از ربکا فرگوسن، دیو باوتیستا و جاش برولین.

ویلنوو گفته است اگر همه چیز خوب پیش برود مایل است یک فیلم دیگر از Dune بسازد. تا کار خود را در این فرنچایز به پایان برساند. او گفت: «قسمت اول بیشتر یک فیلم متفکرانه است. قسمت دوم یک فیلم جنگی اکشن و حماسی است. بسیار متراکم تر است.» ویلنوو در CinemaCon در ماه آوریل گفت: “من نمی خواستم احساس تکرار داشته باشم. این مجموعه جدید است. همه چیز جدید است.»

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =